• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Портупея на груди Bijoux Pour Toi - CLARA (мятая упаковка) ,

Код товара: SO2229-R

Производитель:

Якщо ви маєте бажання зробити своє декольте більш виразним, рекомендуємо придбати портупею Bijoux Pour Toi - CLARA. Вона шикарно виділяє груди і прекрасно сідає як на одяг, так і на білизну, а акуратна спинка з двома тонкими шлейками практично не помітна.

Дуже красива, ошатна і еротична портупея покликана стильно і привабливо оформити декольте. Переплетення ременів не тільки робить груди візуально більш об'ємними, а й сексуально підкреслює улоговинку і відкриває великий простір для фантазії. Таку портупею можна надягати на свято в якості доповнення до вбрання, або готуючись до інтимного вечора, на сексуальне плаття або еротичний комплект. У будь-якому випадку, ваше декольте буде виглядати дуже виграшно в обрамленні чорних пласких ременів.

Зверніть увагу, що портупея досить м'яка, ніде не стягує тіло і добре сидить. Є можливість регулювання по фігурі. Портупея - цей той аксесуар, який може підняти вашу сексуальність на вищий рівень, при цьому не оголюючи нічого зайвого!

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Портупея на груди Bijoux Pour Toi - CLARA (мятая упаковка) , Портупея на груди Bijoux Pour Toi - CLARA (мятая упаковка) , Портупея на груди Bijoux Pour Toi - CLARA (мятая упаковка) ,