• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Прозорий фалоімітатор Alive Imperium Jelly Dildo (м'ята упаковка) ,

Код товара: SO6024-R

Производитель:

Дозволь собі реалізувати свої фантазії! Відразу два розкішні пеніси, пружні й привабливі, готові задовольняти тебе знову і знову. Пропонуємо купити прозорий фалоімітатор Alive Imperium Jelly Dildo, виготовлений з якісного та приємного на дотик TPE. Два члени відчутного розміру (19 та 17 см) на потужній присосці дуже детально виготовлені. Можна мити та використовувати у воді!

Приготуйся до фантастичного подвійного проникнення! Два красені забезпечать тобі найяскравіші переживання. Прозорий подвійний фалоімітатор Alive Imperium Jelly Dildo для подвійного проникнення — це:

  • пружний та безпечний TPE, приємний та ніжний;
  • ідеальний дизайн: два члени, більший та менший, з вимальованими венами та головками;
  • комфортний і добре відчутний розмір: більший пеніс 19 см у довжину та 4,3 см у діаметрі, менший — 17 см у довжину та 3,3 см у діаметрі;
  • надійна широка присоска, яка міцно утримає фалоімітатор на будь-якій гладкій поверхні, поки ви будете насолоджуватися!
  • фантастично красивий!

Прозорий подвійний фалоімітатор Alive Imperium Jelly Dildo для подвійного проникнення — нескінченне джерело задоволення, естетичного та фізичного! Прослужить вам дуже довго при делікатному догляді: очищайте спеціальним засобом або теплою водою з нейтральним милом та не забувайте використовувати лубрикант на водній основі!

Менший:
Довжина 17 см
Довжина, що вводиться 13 см
Діаметр 3,3 см

Більший:
Довжина 19 см
Довжина, що вводиться 15 см
Діаметр 4,3 см

Діаметр присоски 8 см
Відстань між фалоімітаторами 1,4 см

Матеріал TPE
Водонепроникність IPX 8

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Прозорий фалоімітатор Alive Imperium Jelly Dildo (м'ята упаковка) , Прозорий фалоімітатор Alive Imperium Jelly Dildo (м'ята упаковка) , Прозорий фалоімітатор Alive Imperium Jelly Dildo (м'ята упаковка) ,