• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Фалоімітатор з вібрацією SilexD Vetus Vibro Flesh (MODEL 1 size 8in) (м'ята упаковка) ,

Код товара: SO3836-R

Производитель:

Пропонуємо купити фалоімітатор Silexd Vetus з вібрацією - неймовірно реалістичний, з твердим внутрішнім шаром і ніжним силіконовим верхнім, а головне - з 10-ю режимами вібрації! Запатентований матеріал SILEXPAN забезпечує ідеальну щільність і гнучкість, завдяки чому ви можете робити з цим фалоімітатором все, що забажаєте!

Фалоімітатор на дотик приємний, схожий на реальну шкіру. Відмінно промацуються вени, шикарно виділена головка, саме тіло пружне - одним словом, він дуже нагадує справжній потужний пеніс, але при цьому відкриває набагато більше можливостей. Так, його можна стиснути і, наприклад, зменшити об'єм в одному місці і збільшити в іншому. Через кілька секунд він повернеться до первісної форми. Крім того, фалоімітатор легко згинається в будь-який бік настільки, наскільки вам потрібно. Таку особливість забезпечує унікальний матеріал, з якого він виготовлений.

Фалоімітатор забезпечений присоскою для кріплення на будь-якій гладкій поверхні - так що ви зможете звільнити руки для інших ігор і ласк. Але головне - тепер в фалоімітаторі SilexD є вібрація. Досить потужний і при цьому практично безшумний мотор працює в 10 режимах, які зручно перемикаються однією кнопкою.

  • суперреалістичний матеріал і продумані деталі;
  • згинається в будь-який бік;
  • м'який і пружній одночасно;
  • 10 режимів вібрації;
  • надійна присоска для кріплення.

Зверніть увагу: на відміну від фалоімітаторів без вібрації, дану модель не можна нагрівати і занурювати в воду! Захищений тільки від бризок.

Матеріал Silexpan запатентований виробником, тому у інших виробників ви не отримаєте такого тактильного задоволення від ігор з цим фалоімітатором. 10 режимів вібрації

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Фалоімітатор з вібрацією SilexD Vetus Vibro Flesh (MODEL 1 size 8in) (м'ята упаковка) , Фалоімітатор з вібрацією SilexD Vetus Vibro Flesh (MODEL 1 size 8in) (м'ята упаковка) , Фалоімітатор з вібрацією SilexD Vetus Vibro Flesh (MODEL 1 size 8in) (м'ята упаковка) ,