• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Obsessive 831-THC-1 crotchless thong S/M ,

Код товара: SO7175

Быстрый заказ
Производитель:

Ці манюні здатні здивувати та завести! Купити мереживні танги з двома отворами Obsessive 831-THC-1 crotchless thong можна вже зараз.

Дивне переплетення тонких еластичних ремінців і невеликого шматочка мережив у результаті дають витончений дизайн сексуального, навіть розпусного аксесуара. Мереживні танги з двома отворами Obsessive 831-THC-1 — це відразу два вирізи та доступ до цікавих, ніжних жіночих містечок. Бантики спереду і ззаду ніби натякають на готовність побешкетувати, я м’які мережива з вигадливим візерунком так і манять погладити.

Мереживні танги з двома отворами Obsessive 831-THC-1 упаковані в симпатичну коробку.

Нижня білизна Obsessive популярна у більш ніж 60 країнах світу, тому що Obsessive — про безумовну ніжність, чуттєвість та сексуальність. Це комфорт та якість, елегантність та пристрасть. Білизна Obsessive пошита з високоякісних, м’яких матеріалів, тому її можна одягати не тільки для інтимних зустрічей, але й носити щодня.

Щоб ніжні вироби довго зберігали свій зовнішній вигляд, не втрачали форму та колір, виробник рекомендує прати та сушити білизну дотримуючись інструкцій.

 

S/M: резинка — від 66 до 86 см, висота — 15 см.

Склад: 90 % поліамід, 10 % еластан.

Догляд: ручне прання за 30 °C.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Obsessive 831-THC-1 crotchless thong S/M , Obsessive 831-THC-1 crotchless thong S/M , Obsessive 831-THC-1 crotchless thong S/M , Obsessive 831-THC-1 crotchless thong S/M , Obsessive 831-THC-1 crotchless thong S/M , Obsessive 831-THC-1 crotchless thong S/M , Obsessive 831-THC-1 crotchless thong S/M , Obsessive 831-THC-1 crotchless thong S/M ,