• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Obsessive A718 crop One size ,

Код товара: SO7189

Производитель:

Пропонуємо купити шкіряну шльопалку зі стразами Obsessive A718 crop — потужний інструмент для BDSM-ігор.

Шльопанка зі стразами Obsessive A718 crop це не тільки інструмент для покарання, а предмет, який може додати безліч нових відчуттів у ваше сексуальне життя. Використовуйте її для легких ляпанців, щоб підігріти атмосферу і викликати збудження, або для більш сильних і пристрасних ударів, щоб пережити справжню насолоду і перейти на новий рівень задоволення.

Шкіряна шльопанка зі стразами Obsessive A718 crop виконана зі штучної шкіри. Подвійний міцний і гнучкий наконечник подарує безліч відчуттів — від приємних, до солодко-гірких, але не забувайте контролювати силу удару. Прикрашена камінням рукоятка зручно лягає в руку і не ковзає, стильна петля зі штучної шкіри служить не лише прикрасою, а й додатковим захистом від вислизання.

Шлепалку можна використовувати не тільки для BDSM-ігор, а як елемент еротичного образу або частину костюма для рольових ігор. Але головне, що вона дарує — це нові відчуття та можливості для експериментів у сексі.

Товари виробника Obsessive популярні в більш ніж 60 країнах світу, тому що Obsessive — про безумовну ніжність, чуттєвість і сексуальність. Це комфорт та якість, елегантність та пристрасть.

 

Склад: 40 % — штучна шкіра, 30 % — скловолокно, 10 % — поліестер, 20 % — акрил.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Obsessive A718 crop One size ,