• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Obsessive A745 cuffs black One size ,

Код товара: SO7190

Быстрый заказ
Производитель:

Пропонуємо купити шкіряні наручники-банти з довгим ланцюгом Obsessive A745 cuffs — аксесуар, який додає в сексуальні ігри елемент пристрасті, домінування та підпорядкування.

Шкіряні наручники-банти з довгим ланцюгом Obsessive A745 cuffs — це м’які матеріали та комфортна нетравматична посадка на зап’ястях. Ремені наручників регулюються, тому підійдуть будь-який розмір зап’ястя. М’які банти зі штучної шкіри додають образу інфантильності, а червоний виворот навпаки говорить про зухвалість і сексуальну безстрашність дівчини. Довгий ланцюг карабінами кріпиться на банти, забезпечуючи свободу рухів. Але якщо до процесу підключити уяву, її можна використовувати в сексуальній грі для зв’язування, контролю та інших пікантних втіх. Наручники можна комбінувати з іншими аксесуарами: повідками, масками, шльопалками.

Важливо пам’ятати, що при використанні наручників з ланцюгом потрібно бути обережними і дотримуватись усіх заходів безпеки. Використовуйте лише якісні вироби та стежте за станом аксесуарів.

Шкіряні наручники-банти з довгим ланцюгом Obsessive A745 cuffs упаковані в гарну коробку, яку так і хочеться презентувати своєму партнерові чи партнерці.

Товари виробника Obsessive популярні в більш ніж 60 країнах світу, тому що Obsessive — про безумовну ніжність, чуттєвість і сексуальність. Це комфорт та якість, елегантність та пристрасть.

 

Склад: 60 % — поліуретан, 40 % — метал.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Obsessive A745 cuffs black One size , Obsessive A745 cuffs black One size , Obsessive A745 cuffs black One size ,