• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Obsessive A746 cuffs One size ,

Код товара: SO7191

Быстрый заказ
Производитель:

Купити наручники з блискітками і ланцюгом Obsessive A746 cuffs — значить додати у свої сексуальні ігри елементи зухвалості, контролю та сексуальності, що молить. Вони створюють приголомшливу атмосферу пристрасті та збудження, яка змушує серце битися швидше.

Наручники з блискітками та ланцюгом Obsessive A746 cuffs виконані в золотому кольорі з м’якого матеріалу та прикрашені малюнком у вигляді вишуканого чорного мережива. Застібки — дві кнопки. Невеликий ланцюг кріпиться карабінами до наручників, за бажання його можна відстебнути. Заклепки і кнопки надають наручникам агресивно-сексуального вигляду і додають екстравагантності в ігри.

Важливо пам’ятати, що використання наручників з ланцюгом потребує додаткової обережності та уваги до партнера. Використовуйте лише якісні вироби та стежте за станом аксесуарів.

Наручники з блискітками та ланцюгом Obsessive A746 cuffs упаковані в гарну коробку, тому їх можна купити як пікантний подарунок, скажімо, на день народження.

Товари виробника Obsessive популярні в більш ніж 60 країнах світу, тому що Obsessive — про безумовну ніжність, чуттєвість і сексуальність. Це комфорт та якість, елегантність та пристрасть.


Склад: 80 % — поліуретан, 20 % — метал.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Obsessive A746 cuffs One size , Obsessive A746 cuffs One size , Obsessive A746 cuffs One size , Obsessive A746 cuffs One size ,