• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Obsessive A747 cuffs One size ,

Код товара: SO7192

Быстрый заказ
Производитель:

Купити широкі наручники з блискітками та ланцюгом Obsessive A747 cuffs — значить зробити крок до досягнення нових рівнів задоволення та експериментів.

Наручники виконані з м’якого матеріалу, який комфортно та дбайливо відчувається на руках. Чорний широкий матеріал вигадливо розфарбований срібними блискітками. Застібаються наручники за три кнопки. Невеликий ланцюг кріпиться карабінами, за бажання його можна прибрати.

Широкі наручники з блискітками і ланцюгом Obsessive A747 cuffs — це сміливий спосіб розкрити свої фантазії і поринути у найглибші бажання. Ви і ваш партнер отримаєте колосальне задоволення від використання аксесуара, адже наручники — це не лише про домінування та жорсткість, а й про безмежну довіру та еротизм.

Важливо пам’ятати, що при використанні наручників з ланцюгом потрібно бути обережними і дотримуватись усіх заходів безпеки. Використовуйте лише якісні вироби та стежте за станом аксесуарів, щоб вони прослужили довше.

Широкі наручники з блискітками та ланцюгом Obsessive A747 cuffs можна купити на подарунок: вони продаються у красивій стильній коробці.

Товари виробника Obsessive популярні в більш ніж 60 країнах світу, тому що Obsessive — про безумовну ніжність, чуттєвість і сексуальність. Це комфорт та якість, елегантність та пристрасть.

Склад: 80 % — поліуретан, 20 % — метал.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Obsessive A747 cuffs One size , Obsessive A747 cuffs One size , Obsessive A747 cuffs One size , Obsessive A747 cuffs One size ,