• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Obsessive A750 nipple covers One size ,

Код товара: SO7193

Быстрый заказ
Производитель:

Пропонуємо купити накладки-серця на соски зі стразами Obsessive A750 nipple covers, щоб додати блиску та сексуальності в прісні будні. Наклейки на соски зі стразами Obsessive A750 можна використовувати під час сесуальних ігор і в повсякденному житті — під футболку для занять спортом і під звичайний одяг. Уявіть, як чарівно і пікантно ви виглядатимете в прозорій блузці без бюстгальтера, лише зі стразовими накладками на сосках!

Накладки-серця на соски зі стразами Obsessive A750 легко надіти, але ще важливіше — вони безболісно знімаються, не дратуючи ніжну шкіру соска та ареоли. Клей високої якості дозволяє використовувати накладки багато разів.

Упаковані накладки-серця на соски зі стразами Obsessive A750 nipple covers у стильну коробочку. У наборі дві штуки, розмір — 7,5 см.

Товари виробника Obsessive популярні в більш ніж 60 країнах світу, тому що Obsessive — про безумовну ніжність, чуттєвість і сексуальність. Це комфорт та якість, елегантність та пристрасть.

 

Склад: 50 % — поліестер, 30 % — акрил, 20 % — поліуретан.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Obsessive A750 nipple covers One size , Obsessive A750 nipple covers One size , Obsessive A750 nipple covers One size , Obsessive A750 nipple covers One size ,