• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Obsessive Gretia studded crop O/S ,

Код товара: SO7278

Быстрый заказ
Производитель:

Котра година? Саме час когось покарати. Пропонуємо купити шлепалку із заклепками Obsessive Gretia studded crop — один із найпопулярніших інструментів у BDSM-іграх для покарання та стимуляції. З цим цікавим аксесуаром у ваше інтимне життя додасться гірко-солодких ноток та яскравих вражень.

Довга пластикова рифлена ручка зручно лягає в руку, петля на кінці призначена для надягання на пензель, щоб шльопання не вислизнула в самий невідповідний момент. Плоска подвійна шльопанка на кінці прикрашена трьома квадратними заклепками. Але ці прикраси оманливі. За певного використання вони можуть стати підсилювачем ударів.

Шлепалку можна використовувати не тільки для покарання, але й для стимуляції та збільшення чутливості шкіри. Удари шльопалкою можуть бути м’якими та легкими, щоб викликати приємні відчуття, або жорсткими та болючими. Шлепалку можна використовувати не тільки для BDSM-ігор, а як елемент еротичного образу або частину костюма для рольових ігор. Але головне, що вона дарує — це нові відчуття та можливості для експериментів у сексі.

При купівлі шльопалки із заклепками Obsessive Gretia studded crop завжди пам’ятайте про безпеку партнера і про те, що аксесуари для БДСМ-ігор потрібно використовувати з обережністю, щоб не заподіяти непоправної шкоди своєму здоров’ю та здоров’ю партнера.

Товари виробника Obsessive популярні в більш ніж 60 країнах світу, тому що Obsessive — про безумовну ніжність, чуттєвість і сексуальність. Це комфорт та якість, елегантність та пристрасть.

 

Склад: 40 % — поліуретан, 55 % — пластик, 2 % — поліестер, 3 % — металеві заклепки.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Obsessive Gretia studded crop O/S , Obsessive Gretia studded crop O/S ,