• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Вагінальні кульки Wooomy Taradiddle Magenta Kegel Ball ,

Код товара: SO7413

Быстрый заказ
Производитель:

Рішення купити вагінальні кульки може бути прийняте з огляду на безліч причин: ослаблення м’язів тазового дна після пологів або через гормональні зміни, недостатні відчуття обхвату члена під час сексу тощо. Вагінальні кульки Wooomy Taradiddle Kegel Ball — це ідеальне рішення для всіх, хто починає тренуватися з вправами Кегеля. Цей тренажер м’язів тазового дна недорогий і має оптимальну масу та діаметр для новачків.
Особливості вагінальних кульок Wooomy Taradiddle Kegel Ball:

  • маса 54 г і достатньо великий діаметр кульок — 3,5 см — ідеальні для початківців та тих, хто займається з тренажером Кегеля недовгий час;
  • надійний хвостик з петелькою максимально полегшує вилучення кульок;
  • якісний силікон не містить фталатів і на 100% безпечний для ніжної слизової оболонки;
  • цей тренажер повністю водонепроникний, що полегшує догляд — достатньо промити кульки під проточною водою з нейтральним милом та/або обробити їх спеціальним засобом для догляду за силіконовими секс-іграшками.

Купіть вагінальні кульки Wooomy Taradiddle Kegel Ball, подбайте про своє здоров’я, покращте своє сексуальне життя та отримуйте більше задоволення в ліжку!

Розміри: загальна довжина 17 см; ввідна довжина 8 см; діаметр 3,5 см.
Матеріал: силікон.
Колір: рожевий.
 

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Вагінальні кульки Wooomy Taradiddle Magenta Kegel Ball , Вагінальні кульки Wooomy Taradiddle Magenta Kegel Ball , Вагінальні кульки Wooomy Taradiddle Magenta Kegel Ball ,