• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Розпродаж!!! Лубрикант System JO PREMIUM JELLY — MAXIMUM (120 мл) (термін 01.10.2023) ,

Код товара: SO1441-R

Производитель:

Представляємо JO® PREMIUM JELLY — MAXIMUM (максимальна в’язкість) з нової колекції інтимних лубрикантів на основі силікону. Створений, щоб, танучи на тілі, з густої перетворюватися на змазку, що майже не відчутна, надає шовковисте і гладеньке ковзання, цей засіб забезпечує унікальні тактильні відчуття, які має спробувати кожен. JO® PREMIUM JELLY — MAXIMUM не містить консервантів і виготовлений із використанням силікону лише найвищої якості. Насолоджуйтесь тривалим комфортом, подарованим цим засобом, який не висихає та не створює відчуття липкості.

Переваги:

  • Танучи під час ковзання, з густого перетворюється на легкий і ніжний. Покриває шкіру тонким шаром, забезпечуючи додатковий захист.

  • Невеликої кількості вистачає надовго. Флакона вистачає на більш довгий час у порівнянні із засобом на водній основі.

  • Сумісність з іграшками, виготовленими зі скла, дерева, сталі або твердого пластику (АБС-пластику).

  • Водостійка формула.

Склад: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Cyclotetrasiloxane, Dimethicone.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Розпродаж!!! Лубрикант System JO PREMIUM JELLY — MAXIMUM (120 мл) (термін 01.10.2023) , Розпродаж!!! Лубрикант System JO PREMIUM JELLY — MAXIMUM (120 мл) (термін 01.10.2023) , Розпродаж!!! Лубрикант System JO PREMIUM JELLY — MAXIMUM (120 мл) (термін 01.10.2023) , Розпродаж!!! Лубрикант System JO PREMIUM JELLY — MAXIMUM (120 мл) (термін 01.10.2023) ,