• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Наручники металеві Adrien Lastic Handcuffs Metallic (поліцейські) (м'ята упаковка) ,

Код товара: AD30400-R

Производитель:

Як тільки мова заходить про еротичні ігри, найперше, що спадає на думку майже кожному чоловікові або жінці - наручники. Adrien Lastic пропонує придбати наручники металеві Handcuffs - вони просто ідеально підходять для еротичних ігор. З наручниками для еротичних ігор є можливість спробувати легке домінування і підпорядкування, відчути силу і владу партнера або його відданість і любов.

Наручники металеві Handcuffs представлені в чотирьох моделях: три моделі з пухнастою обробкою різних кольорів (чорний, білий, рожевий) і класичні металеві наручники без обробки. Але, які Ви б не вибрали наручники, еротичні ігри зі застосуванням наручників сподобаються і Вам, і Вашому партнеру!

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Наручники металеві Adrien Lastic Handcuffs Metallic (поліцейські) (м'ята упаковка) , Наручники металеві Adrien Lastic Handcuffs Metallic (поліцейські) (м'ята упаковка) , Наручники металеві Adrien Lastic Handcuffs Metallic (поліцейські) (м'ята упаковка) , Наручники металеві Adrien Lastic Handcuffs Metallic (поліцейські) (м'ята упаковка) , Наручники металеві Adrien Lastic Handcuffs Metallic (поліцейські) (м'ята упаковка) ,