• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Двосторонній мастурбатор BTB POCKET VAGINA - ADRIANA ,

Код товара: SO7550

Производитель:

Пропонуємо купити двосторонній мастурбатор Pocket Anal Stroker Adriana Flesh — пікантний аксесуар, який легко поміститься в невеликий рюкзак або спортивну сумку.

Двосторонній мастурбатор Pocket Anal Stroker Adriana Flesh виготовлений з м’якого, приємного на дотик матеріалу TPR, його довжина всього 15 см, а ширина — 5,8 см. Завдяки матеріалу, з якого виготовлений мастурбатор, він добре тягнеться, не стискаючи і не доставляючи дискомфорту, тому дуже добре підійде на член середнього діаметра, м’яко обволікаючи і стимулюючи. Рельєфна поверхня перешкоджає ковзанню мастурбатора у руці.

Для максимального комфорту виробник рекомендує використовувати з мастурбатором лубриканти на водній основі. Після використання іграшку краще очистити спеціальним засобом, обсушити та покласти в чохол.

Розміри: довжина: 15 см, висота: 5,8 см.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Двосторонній мастурбатор BTB POCKET VAGINA - ADRIANA , Двосторонній мастурбатор BTB POCKET VAGINA - ADRIANA , Двосторонній мастурбатор BTB POCKET VAGINA - ADRIANA , Двосторонній мастурбатор BTB POCKET VAGINA - ADRIANA , Двосторонній мастурбатор BTB POCKET VAGINA - ADRIANA ,