• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

029 THONG COLLIN black L/XL - Passion ,

Код товара: SO7558

Быстрый заказ
Производитель:

Прозорі стринги — це пікантна, цікава білизна, якій знайдеться місце в гардеробі навіть найсильнішого та найнезалежнішого мачо. Навіщо ж чекати, адже купити чоловічі прозорі стринги Passion Thong Collin можна просто зараз одним клацанням мишки. 

Маленький аксесуар за потреби може поміститися навіть у кишені піджака. «Навіщо його туди ховати?», — запитаєте ви. Ми відповімо, що такі симпатичні стринги гріх одягати тільки вдома, вони створені, щоб дражнити, вабити й спокушати... навіть у дуже нестандартних ситуаціях. Вмикайте уяву, і нехай увесь світ зачекає!

Чоловічі прозорі стринги Passion Thong Collin — легкі, як пір’їнка. Вони виготовлені з найтоншої, але міцної сітки, яка не сховає, а підкреслить вашу принаду, інтригуючи недоговореністю. Сідниці злегка прикриває така сама дивовижна сіточка. У стрингів є дві резинки — широка, що підкреслює талію, і вузька, яка красиво сідає на стегнах. Склад сітки й поясків не викликає подразнень і почервоніння, тому носити їх буде справжнім задоволенням.

Купівля чоловічих прозорих стрингів Passion Thong Collin стане одним із найприємніших і незабутніх моментів. 

Білизну польського бренду Passion виготовляють у Європі з високоякісних сертифікованих Oeko-Tex матеріалів. Тканини не викликають подразнення, почервоніння та незручностей. За правильного догляду вироби не линяють і не збігаються після прання, не втрачають кольору й первісного вигляду.

Розмір L/XL: обхват талії — від 92 до 104 см.

Склад: поліестер — 75%, поліамід — 15%, еластан — 10%.

Догляд: ручне прання за температури 30 ºС.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

029 THONG COLLIN black L/XL - Passion , 029 THONG COLLIN black L/XL - Passion , 029 THONG COLLIN black L/XL - Passion , 029 THONG COLLIN black L/XL - Passion , 029 THONG COLLIN black L/XL - Passion , 029 THONG COLLIN black L/XL - Passion ,