• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Obsessive Bergamore choker ,

Код товара: SO7686

Быстрый заказ
Производитель:

Рекомендуємо придбати широкий мереживний чокер Obsessive Bergamore choker — розкішний аксесуар на палке побачення, веселу вечірку або на щодень. 

Цей невеликий аксесуар виконаний з двох видів мережива: вузького, більш щільного, і широкого, з помпезним малюнком. Спереду на чокері є сріблястий медальйон з логотипом виробника, ззаду — регульована застібка, прикрашена сріблястим кулоном з камінням.

Чокер, особливо мереживний, — це деталь одягу, яка миттєво виділяє з натовпу, визначаючи носія як людину творчу й відкриту, сексуальну та вільну у своїх думках і бажаннях. Це в певному сенсі сміливість і зухвалість, дозвіл собі вийти із зони комфорту. З іншого боку, це незамінна й улюблена багатьма деталь образу звабниці.

Широкий мереживний чокер Obsessive Bergamore choker упакований у красиву коробку, тому це чудова ідея для подарунка.

Товари виробника Obsessive популярні в понад 60 країнах світу, тому що Obsessive — про безумовну ніжність, чуттєвість і сексуальність. Це комфорт і якість, елегантність і пристрасть. 

Щоб ніжні вироби довго зберігали зовнішній вигляд, не втрачали форму і колір, виробник рекомендує прати і сушити білизну дотримуючись інструкцій.

Склад: 90% — поліамід, 10% — еластан.

Догляд: ручне прання за температури 30 градусів.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Obsessive Bergamore choker , Obsessive Bergamore choker ,