• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Obsessive Bijou 905 ,

Код товара: SO7690

Быстрый заказ
Производитель:

Пропонуємо вам спокусливий аксесуар, який може урізноманітнити ваше інтимне життя й наповнити новими враженнями кожен день. Придбати ланцюжок-гартери з каменями Obsessive Bijou 905 можна просто зараз, щоб швидше почати експериментувати з образами.

Ланцюжок-гартери з каменями Obsessive Bijou 905 — це дуже тонка ниточка з каменів і золотистого металу на трьох застібках-карабінах, що імітує підв’язки. Красиво підкреслює стрункі ніжки, стегна та сідниці. Надівати цей приголомшливий аксесуар можна на оголене тіло (наприклад, на сексуальне побачення) — ваш партнер буде в повному захваті від чудового вигляду. Надіньте гартери з каменями на нудистський пляж, і ви точно будете найяскравішою зіркою. На щодень гартери можна надіти поверх джинсів скіні, лосин. Змішання стилів і оригінальний погляд на речі — це те, що вирізняє вас з-поміж інших.

Товари виробника Obsessive популярні в понад 60 країнах світу, тому що Obsessive — про безумовну ніжність, чуттєвість і сексуальність. Це комфорт і якість, елегантність і пристрасть. 

Склад: 100% цинковий сплав.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Obsessive Bijou 905 , Obsessive Bijou 905 , Obsessive Bijou 905 , Obsessive Bijou 905 ,