• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Фалоімітатор SilexD Oscar Flesh (MODEL 2 size 9in) (дефекти упаковки) ,

Код товара: SO2392-R

Производитель:

Пропонуємо купити фалоімітатор Silexd Oscar - великий, з яскраво вираженою текстурою і опуклою пружною голівкою. І, звичайно, головне його достоїнство - це двошарова структура, з жерстким стрижнем і м'яким реалістичним силіконом зверху. Досить твердий, але не жорсткий, злегка згинається, цей фалоімітатор на присосці доставить справжнє задоволення поціновувачам значних розмірів.

Цей фалоімітатор по достоїнству оцінять ті, кому подобається опукла текстура, добре промальовані вени, значний діаметр і більш ніж гідна довжина. Крім цих достоїнств, фалоімітатор відрізняється приємним на дотик силіконом, досить реалістичним, і м'якшою в порівнянні з іншою частиною головкою, яку можна стискати і відтягувати. Завдяки спеціальному силікону, через кілька секунд все повернеться до первісного стану.

Саме тіло фалоімітатора можна трохи гнути, проте не дуже сильно: ця модель демонструє справжню твердість стрижня в поєднанні з софт-тач покриттям. Фалоімітатор забезпечений присоском для більш зручного використання.

Матеріал Silexpan запатентований виробником, тому у інших виробників ви не отримаєте такого тактильного задоволення від ігор з цим фалоімітатором. Матеріал термореактівен - при нагріванні він стає більш поддатлівим, а при охолодженні - більш жорстким. Для нагріву можна помістити фалоімітатор в мікрохвильовку максимум на 30 секунд або в киплячу воду максимум на 2 хвилини. Будьте обережні - можна обпектися! У холодильник можна поміщати на необмежений час для додання жорсткості.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Фалоімітатор SilexD Oscar Flesh (MODEL 2 size 9in) (дефекти упаковки) , Фалоімітатор SilexD Oscar Flesh (MODEL 2 size 9in) (дефекти упаковки) , Фалоімітатор SilexD Oscar Flesh (MODEL 2 size 9in) (дефекти упаковки) , Фалоімітатор SilexD Oscar Flesh (MODEL 2 size 9in) (дефекти упаковки) ,