• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Мастурбатор-попа Kiiroo Feel Stroker Butt для секс-машини Kiiroo Keon ,

Код товара: SO7669

Быстрый заказ
Производитель:

Пропонуємо купити мастурбатор-попу Kiiroo Feel Stroker Butt для секс-машини Kiiroo Keon — суперреалістичний і зовні, і всередині, він може принести максимальне задоволення. Внутрішній рукав виготовлений із якісного TPE — ніжного матеріалу, що нагадує справжню шкіру. Зовні на вас чекає тугий вхід-анус, а всередині — складчаста текстура для максимально реалістичних відчуттів. Мастурбатор підходить для секс-машини Kiiroo Keon, а також може використовуватися самостійно, у ручному режимі. Завдяки отвору з ковпачком можна насолоджуватися ефектом вакууму.

Тілесний мастурбатор-попа Kiiroo Feel Stroker Butt має акуратний та привабливий вигляд. Туга попка відчиняє двері у фантастичний світ яскравого сексу. Усередині рукав являє собою вузький канал (від 2 до 4,5 см), пружний і текстурований. Внутрішній рельєф створюють складки та спіралі, і він не просто стимулює пеніс, а й робить ваш досвід максимально схожим на реальний анальний секс.

Мастурбатор-попа Kiiroo Feel Stroker Butt — це:

  • реалістичний м’який TPE, приємний на дотик;
  • акуратний вузький вхід-анус — діаметр входу всього 0,6 см;
  • вражальний внутрішній рельєф;
  • регульована за допомогою нижнього ковпачка інтенсивність всмоктування;
  • зручний пластиковий корпус;
  • знімний рукав;
  • сумісність із секс-машинами Kiiroo Keon.

Мастурбатор RealFeel Stroker — це найперші ручні мастурбатори від Kiiroo з ексклюзивною продуманою текстурою, яка максимально передає м’якість справжньої шкіри та підходить для використання разом з інтерактивними секс-машинами Kiiroo. Така сумісність безмежно розширює можливості, даючи змогу використовувати мастурбатор не тільки в мануальному режимі, регулюючи амплітуду та інтенсивність фрикцій, а й керувати девайсом із застосунком, влаштовуючи гарячий кіберсекс. Пластиковий корпус мастурбатора оснащений двома ковпачками: верхнім — для прикриття рукава, нижнім — для регулювання інтенсивності всмоктування під час мастурбації. Вставку-рукав можна використовувати як у корпусі, так і без нього. Дизайн корпусу продуманий так, щоб він комфортно розміщувався в руці та не вислизав під час використання. Усі мастурбатори від Kiiroo мають достатню внутрішню довжину та підходять для чоловіків із будь-яким розміром пеніса. Для очищення іграшки використовуйте теплу воду, нейтральне мило, спеціальний очисник та відновлювальний порошок.

 

Матеріал рукава TPE.

Матеріал: АБС-пластик.

Колір рукава: тілесний.

Колір: чорний.

Розміри: довжина корпусу 22 см, довжина рукава 20 см, діаметр корпусу 8,9 см, діаметр каналу від 2 до 4,5 см.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Мастурбатор-попа Kiiroo Feel Stroker Butt для секс-машини Kiiroo Keon , Мастурбатор-попа Kiiroo Feel Stroker Butt для секс-машини Kiiroo Keon , Мастурбатор-попа Kiiroo Feel Stroker Butt для секс-машини Kiiroo Keon , Мастурбатор-попа Kiiroo Feel Stroker Butt для секс-машини Kiiroo Keon , Мастурбатор-попа Kiiroo Feel Stroker Butt для секс-машини Kiiroo Keon , Мастурбатор-попа Kiiroo Feel Stroker Butt для секс-машини Kiiroo Keon , Мастурбатор-попа Kiiroo Feel Stroker Butt для секс-машини Kiiroo Keon ,