• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Інтерактивний вібростимулятор точки G Kiiroo Pearl 3 Purple ,

Код товара: SO7676

Быстрый заказ
Производитель:

Представляємо самий технологічний вібратор для точки G, спеціально розроблений для задоволення найпотаємніших бажань. Радимо придбати інтерактивний вібратор точки G Kiiroo Pearl 2, і ви здивуєтеся його неймовірним можливостям: грайте соло або з партнером - вбудований сенсор може передати всі дії на вібратор, а також прийняти їх від інших подібних пристроїв на будь-якій відстані on-line. П'ять режимів вібрації допоможуть вам знайти свій ритм.

Все, про що ви навіть не наважувалися мріяти, тепер - частина реальності. Підключіть свій вібратор до іншого Kiiroo Pearl 2 або мастурбатора Kiiroo, і насолоджуйтесь сексом на будь-якій відстані. Процес можете контролювати ви, і тоді іграшка вашого партнера буде повторювати ваші рухи і налаштування. Або можете віддати контроль партнеру і просто насолоджуватися.

Крім того, можна використовувати вібратор і самостійно, налаштовуючи інтенсивність однієї сенсорною кнопкою. Доступно 5 режимів: низький, середній, високий, повільна пульсація і швидка пульсація.

Тільки уявіть, що ви можете випробувати з такими можливостями! Займайтеся вашим найкращим сексом на відстані і занурюйтесь у світ своїх фантазій, які стали реальністю.

KIIROO Pearl 2 - це досконалий, найбільш технологічний у світі вібратор точки G, розроблений для задоволення ваших найінтимніших потреб.

 

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Інтерактивний вібростимулятор точки G Kiiroo Pearl 3 Purple , Інтерактивний вібростимулятор точки G Kiiroo Pearl 3 Purple , Інтерактивний вібростимулятор точки G Kiiroo Pearl 3 Purple , Інтерактивний вібростимулятор точки G Kiiroo Pearl 3 Purple ,