• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Вібратор-кролик з сенсорним управлінням Touch by SWAN - Solo Purple, глибока вібрація, для точки G ,

Код товара: SO2731

Быстрый заказ
Производитель:

Рекомендуємо купити вібратор з сенсорним управлінням Touch by SWAN - Solo Purple - вібратор класу люкс, який втілює в собі елегантність, потужність і чиста насолода. Приголомшливий дизайн, інтуїтивно зрозуміле управління за допомогою сенсорної панелі і два потужних мотора для стимуляції клітора і точки G об'єдналися в дійсно шикарний девайс для вашого задоволення.

Незвичайний дизайн цього вібратора не просто радує око, він ретельно продуманий, щоб доставити максимальну насолоду. Щільний гнучкий відросток для стимуляції клітора плюс вводима частина особливої ​​форми із загнутої головкою для стимуляції точки G створені для найприємніших відчуттів. Потовщення частини, що вводиться, забезпечує жінці почуття наповненості, а витончена голівка дражнить точку G своїми вібраціями. Відросток і головка можуть вібрувати як разом, так і окремо.

На окрему увагу заслуговує інтуїтивне управління вібратором за допомогою сенсорної панелі. Включаємо вібратор кнопкою, а управляємо простими і звичними рухами пальця, як смартфоном. Свайп вгору - і включається вібрація відростка, вліво - включається обертання частини, що вводиться. Ще один свайп, і інтенсивність зростає, ще один, і ще ... аж до того моменту, поки ви не відчуєте той вплив, який потрібно саме вам. Щоб знизити інтенсивність, потрібно просто провести пальцем в зворотній бік (вправо або вниз). Щоб зафіксувати потрібний рівень вібрації і уникнути випадкових змін, коротко натисніть кнопку включення.

Елегантний і потужний вібратор Touch by Swan Solo - це:

  • потужна стимуляція клітора;
  • ніжна, але інтенсивна вібрація головки;
  • стимуляція точки G;
  • інтелектуальне управління за допомогою сенсорної панелі;
  • можливість окремого управління голівкою і відростком;
  • повна водонепроникність;
  • розкішні форми.

Новітні технології плюс бездоганний смак - і перед вами витончена і функціональна модель вібратора.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Вібратор-кролик з сенсорним управлінням Touch by SWAN - Solo Purple, глибока вібрація, для точки G , Вібратор-кролик з сенсорним управлінням Touch by SWAN - Solo Purple, глибока вібрація, для точки G , Вібратор-кролик з сенсорним управлінням Touch by SWAN - Solo Purple, глибока вібрація, для точки G , Вібратор-кролик з сенсорним управлінням Touch by SWAN - Solo Purple, глибока вібрація, для точки G , Вібратор-кролик з сенсорним управлінням Touch by SWAN - Solo Purple, глибока вібрація, для точки G , Вібратор-кролик з сенсорним управлінням Touch by SWAN - Solo Purple, глибока вібрація, для точки G , Вібратор-кролик з сенсорним управлінням Touch by SWAN - Solo Purple, глибока вібрація, для точки G , Вібратор-кролик з сенсорним управлінням Touch by SWAN - Solo Purple, глибока вібрація, для точки G , Вібратор-кролик з сенсорним управлінням Touch by SWAN - Solo Purple, глибока вібрація, для точки G , Вібратор-кролик з сенсорним управлінням Touch by SWAN - Solo Purple, глибока вібрація, для точки G ,