• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Розпродаж!!! Змазка на водній основі System JO GELATO Hazelnut Espresso (120 мл) (термін до 11.2023) ,

Код товара: SO1666-R

Производитель:

Лубрикант на водній основі System JO GELATO HAZELNUT ESPRESSO (120 мл) — горіховий еспресо з колекції інтимних смакових лубрикантів, створених спеціально для яскравої прелюдії та комфортної близькості. Виготовлені з використанням гліцерину на рослинній основі та інших високоякісних інгредієнтів, засоби цієї колекції забезпечують приємне та тривале ковзання. У формулі цих смакових лубрикантів немає цукру, парабенів та пропіленгліколю — для м’якшого ковзання. Без липкості та післясмаку.

Переваги лубриканта System JO GELATO:

  • Чудовий спосіб урізноманітнити інтимну близькість і підсолодити прелюдії.

  • Чудовий засіб, який підходить як для оральних пестощів, так і для інтимної близькості.

  • Сумісність із матеріалами багатьох іграшок. Перед застосуванням обов’язково ознайомтеся із рекомендаціями виробника на пакованні.

  • Не містить цукру, безпечний для вагінального використання.

  • Незамінний продукт для романтичного вечора або ювілею.

Склад: Water (Aqua), Glycerin, Potassium Sorbate, Hydroxyethylcellulose, Flavor (Aroma), Sucralose, Sodium Chloride, Citric Acid.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Розпродаж!!! Змазка на водній основі System JO GELATO Hazelnut Espresso (120 мл) (термін до 11.2023) , Розпродаж!!! Змазка на водній основі System JO GELATO Hazelnut Espresso (120 мл) (термін до 11.2023) , Розпродаж!!! Змазка на водній основі System JO GELATO Hazelnut Espresso (120 мл) (термін до 11.2023) , Розпродаж!!! Змазка на водній основі System JO GELATO Hazelnut Espresso (120 мл) (термін до 11.2023) , Розпродаж!!! Змазка на водній основі System JO GELATO Hazelnut Espresso (120 мл) (термін до 11.2023) ,