• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Боді червоний зі сіткою D&A розмір XS-S ,

Код товара: SO7513

Быстрый заказ
Производитель:

Пропонуємо купити це спокусливе лаковане боді з сіткою D&A Зухвала Стелла — ідеальний вибір для тих, хто бажає підкреслити свою сексуальність і привернути увагу.

Лаковане боді з сіткою D&A Зухвала Стелла виготовлене з високоякісного матеріалу, який ніжно огортає тіло, даруючи відчуття комфорту і сексуальності. Захопливий червоний колір боді виражає силу страсті та впевненість, а відвертий дизайн з глибоким вирізом спокусливо підкреслює декольте. Широка блискавка, що йде по всьому тілу від грудей до попки, пробуджує солодкі мрії, адже це чудове боді може трансформуватися в мегасексуальну білизну з доступом.

Лаковане боді з сіткою D&A Зухвала Стелла підійде для особливих моментів і інтимних вечірок. Чудово підкреслить вашу фігуру і залишить незабутнє враження, допомагаючи засяяти усією своєю привабливістю.

 

ВАЖЛИВО! Звертаємо вашу увагу, що розмірна сітка лакованої білизни D&A показує, на які заміри підійде виріб, а НЕ його фактичні заміри. Лакована білизна має щільно сідати на тіло, щоб досягти потрібного обтислого ефекту.

 

XS-S: бюст — від 84 до 90 см, талія — від 64 до 72 см, стегна — від 88 до 96 см.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Боді червоний зі сіткою D&A розмір XS-S , Боді червоний зі сіткою D&A розмір XS-S , Боді червоний зі сіткою D&A розмір XS-S , Боді червоний зі сіткою D&A розмір XS-S , Боді червоний зі сіткою D&A розмір XS-S , Боді червоний зі сіткою D&A розмір XS-S , Боді червоний зі сіткою D&A розмір XS-S , Боді червоний зі сіткою D&A розмір XS-S ,