• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Насадка для страпона Strap-On-Me DILDO PLUG BALLS BLEU METALLIC - M ,

Код товара: SO7818

Быстрый заказ
Производитель:

Якщо ви не обмежуєте себе в сексуальних іграх і готові спробувати щось новеньке, рекомендуємо придбати насадку для страпона Strap-On-Me Dildo Plug Balls Blue Metallic. Дозвольте собі цієї ночі взяти ініціативу у свої руки й довести партнера до нестями. 

Цей неймовірний інтимний аксесуар поєднує функції страпона й анальних кульок, які подарують вам неперевершене задоволення. Ви зможете насолоджуватися повним контролем над вашими інтимними іграми й експериментувати з новими відчуттями. Кульки дають потрійну інтенсивну і рівномірну стимуляцію, точно потрапляючи на всі чутливі зони під час анального або вагінального введення. М’який еластичний силікон робить дотики ніжними й неймовірно приємними. Зручна ручка й потужна присоска надійно фіксують Dildo Plug Balls у руці й на будь-якій поверхні. Також страпон сумісний з ременями для страпона.

Насадка для страпона Strap-On-Me Dildo Plug Balls Blue Metallic є в п’яти розмірах, які підійдуть як для новачків, так і для досвідчених користувачів і відкривачів нових граней насолоди.

Насадка для страпона Strap-On-Me Dildo Plug Balls Blue Metallic — це:

- стильний дизайн з потрійними кульками;

- м’'якість і податливість завдяки високоякісному силікону;

- 100% водонепроникність;

- сумісність зі змазкою на водній основі;

- легке очищення водою або спеціальним спреєм.

Не втратьте можливість додати нові відчуття у своє інтимне життя зі Strap-On-Me Dildo Plug Balls Blue Metallic. Відчуйте міць і задоволення в одному елегантному й функціональному аксесуарі. 

До і під час кожного використання виробник рекомендує наносити на насадку для страпона велику кількість змазки на водній основі.

Розмір М: довжина — 140 мм; діаметр кульок: верхньої — 32,5 мм, середньої — 34 мм, нижньої — 36 мм.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Насадка для страпона Strap-On-Me DILDO PLUG BALLS BLEU METALLIC - M , Насадка для страпона Strap-On-Me DILDO PLUG BALLS BLEU METALLIC - M , Насадка для страпона Strap-On-Me DILDO PLUG BALLS BLEU METALLIC - M , Насадка для страпона Strap-On-Me DILDO PLUG BALLS BLEU METALLIC - M , Насадка для страпона Strap-On-Me DILDO PLUG BALLS BLEU METALLIC - M ,