• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Насадка для страпона Strap-On-Me DILDO PLUG CURVY ROSE DRAGEE METALLIC - M ,

Код товара: SO7820

Быстрый заказ
Производитель:

Якщо ви не обмежуєте себе в сексуальних іграх і готові спробувати щось новеньке, рекомендуємо придбати насадку для страпона Strap-On-Me Dildo Plug Curvy Rose Dragee Metallic. Дозвольте собі цієї ночі взяти ініціативу у свої руки й довести партнера до нестями. 

 За невеликою головкою страпона є потовщення. Ви зможете насолоджуватися повним контролем над вашими інтимними іграми та експериментувати з новими відчуттями. М’який еластичний силікон робить дотики ніжними й неймовірно приємними. Зручна ручка й потужна присоска надійно фіксують Dildo Plug Curvy в руці й на будь-якій поверхні. Також страпон сумісний з ременями для страпона.

Насадка для страпона Strap-On-Me Dildo Plug Curvy Rose Dragee Metallic є в п’яти розмірах, які підійдуть як для новачків, так і для досвідчених користувачів і відкривачів нових граней насолоди.

Насадка для страпона Strap-On-Me Dildo Plug Curvy Rose Dragee Metallic — це:

- стильний дизайн з різними розмірами для введення;

- м’якість і податливість завдяки високоякісному силікону;

- 100% водонепроникність;

- сумісність зі змазкою на водній основі;

- легке очищення водою або спеціальним спреєм.

Не втратьте можливість додати нові відчуття у своє інтимне життя зі Strap-On-Me Dildo Plug Beads Framboise Metallic. Відчуйте міць і задоволення в одному елегантному й функціональному аксесуарі. 

До і під час кожного використання виробник рекомендує наносити на насадку для страпона велику кількість змазки на водній основі.

Розмір М: довжина — 140 мм, діаметр головки — 31,5 мм, діаметр потовщення стовбура — 42,5 мм.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Насадка для страпона Strap-On-Me DILDO PLUG CURVY ROSE DRAGEE METALLIC - M , Насадка для страпона Strap-On-Me DILDO PLUG CURVY ROSE DRAGEE METALLIC - M , Насадка для страпона Strap-On-Me DILDO PLUG CURVY ROSE DRAGEE METALLIC - M , Насадка для страпона Strap-On-Me DILDO PLUG CURVY ROSE DRAGEE METALLIC - M ,