• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Насадка для страпона Strap-On-Me DILDO PLUG P&G LILAS METALLIC - M ,

Код товара: SO7821

Быстрый заказ
Производитель:

Якщо ви не обмежуєте себе в сексуальних іграх і готові спробувати щось новеньке, рекомендуємо придбати насадку для страпона Strap-On-Me Dildo Plug P&G Lilas Metallic. Дозвольте собі цієї ночі взяти ініціативу у свої руки й довести партнера до нестями. 

Dildo Plug P&G — це незвичайний зухвалий дизайн і похила форма, завдяки якій він яскраво й потужно стимулює точки P і G. Ви зможете насолоджуватися повним контролем над вашими інтимними іграми й експериментувати з новими відчуттями. Вигини різної величини дають потрійну стимуляцію, точно потрапляючи на всі чутливі зони під час анального або вагінального введення й зводячи з розуму хвилями насолоди. М’який еластичний силікон робить дотики ніжними й неймовірно приємними. Зручна ручка й потужна присоска надійно фіксують Dildo Plug P&G в руці й на будь-якій поверхні. Також страпон сумісний з ременями для страпона.

Насадка для страпона Strap-On-Me Dildo Plug Curvy Rose Dragee Metallic є в п’яти розмірах, які підійдуть як для новачків, так і для досвідчених користувачів і відкривачів нових граней насолоди.

Насадка для страпона Strap-On-Me Dildo Plug P&G Lilas Metallic — це:

  • стильний дизайн з трьома вигинами різного діаметра;

  • м’якість і податливість завдяки високоякісному силікону;

  • 100% водонепроникність;

  • сумісність зі змазкою на водній основі;

  • легке очищення водою або спеціальним спреєм.

Не втратьте можливість додати нові відчуття у своє інтимне життя зі Strap-On-Me Dildo Plug P&G Lilas Metallic. Відчуйте міць і задоволення в одному елегантному й функціональному аксесуарі. 

До і під час кожного використання виробник рекомендує наносити на насадку для страпона велику кількість змазки на водній основі.

Розмір М: довжина — 150 мм; діаметр вигинів: верхнього — 36 мм, середнього — 29 мм, нижнього — 36 мм.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Насадка для страпона Strap-On-Me DILDO PLUG P&G LILAS METALLIC - M , Насадка для страпона Strap-On-Me DILDO PLUG P&G LILAS METALLIC - M , Насадка для страпона Strap-On-Me DILDO PLUG P&G LILAS METALLIC - M , Насадка для страпона Strap-On-Me DILDO PLUG P&G LILAS METALLIC - M , Насадка для страпона Strap-On-Me DILDO PLUG P&G LILAS METALLIC - M ,