• В корзине пусто!

 • В корзине пусто!

Мінівібромасажер Dorcel Kit Wanderful (м'ята упаковка) ,

Код товара: SO2138-R

Производитель:

Дивно м'який, вкритий софт тач силіконом вищої якості, чорний з золотом вибромассажер для задоволення двох. Рекомендуємо придбати вібромасажер Dorcel Kit Wanderful з насадками, адже він поєднує у собі масажер з інтенсивною вібруючою гнучкою голівкою, а також анальний та вагінальний вібратори. Добре відчутна вібрація, 8 швидкостей і 20 режимів подарують і йому, і їй незабутні емоції.

Насолода масажером Dorcel починається з першого погляду на продумані лінії корпусу і дороге поєднання кольорів. М'який і трохи оксамитовий софт силікон, яким покритий корпус, доповнює перше враження від цього девайса. Ніякого стороннього запаху, який може зашкодити вашій насолоді! А функціонал масажера допоможе реалізувати найцікавіші фантазії і внести різноманіття у сексуальне життя. Зверніть увагу на його особливості:

 • Масажер невеликий, з круглою голівкою, яку можна трохи зігнути у будь-яку сторону для впливу на потрібні точки.

 • Вібрація дуже інтенсивна, можна регулювати швидкість (всього 8 налаштувань) і обирати будь-який з 20 режимів.

 • Насадка для анальної стимуляції приємної обтічної форми для простоти введення, пружна і легко гнеться для прийняття потрібного положення. Акуратна, 8 см в довжину і 2,5 см в діаметрі.

 • Насадка для вагінальної стимуляції додатково оснащена відростком для впливу на клітор. Вона невелика і дуже комфортна, 9 см завдовжки і 2,8 см в діаметрі.

Вібрація добре передається до насадок, відчувається практично в повній мірі. Насадки сидять щільно, зручно надягаються і знімаються. Корпус водонепроникний, що відкриває додатковий простір для фантазії і задоволень. У комплекті поставляється м'який чорний чохол для зберігання і USB-кабель для зарядки. При повному заряді масажер працює до 1,5 годин. 

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Мінівібромасажер Dorcel Kit Wanderful (м'ята упаковка) , Мінівібромасажер Dorcel Kit Wanderful (м'ята упаковка) , Мінівібромасажер Dorcel Kit Wanderful (м'ята упаковка) , Мінівібромасажер Dorcel Kit Wanderful (м'ята упаковка) , Мінівібромасажер Dorcel Kit Wanderful (м'ята упаковка) , Мінівібромасажер Dorcel Kit Wanderful (м'ята упаковка) , Мінівібромасажер Dorcel Kit Wanderful (м'ята упаковка) , Мінівібромасажер Dorcel Kit Wanderful (м'ята упаковка) , Мінівібромасажер Dorcel Kit Wanderful (м'ята упаковка) , Мінівібромасажер Dorcel Kit Wanderful (м'ята упаковка) , Мінівібромасажер Dorcel Kit Wanderful (м'ята упаковка) ,