• В корзине пусто!

 • В корзине пусто!

Смарт-вібратор у трусики Satisfyer Top Secret Pink ,

Код товара: SO7790

Быстрый заказ
Производитель:

Пропонуємо купити смарт-вібратор у трусики Satisfyer Top Secret — трохи змінену версію моделі Top Secret +. Подвійна стимуляція (вагінально-кліторальна) і два потужні мотори доведуть вас до феєричних оргазмів у будь-який час і в будь-якому місці! Працює в 12 режимах вібрації під час керування кнопкою, і має безліч можливостей під час синхронізації зі смартфоном. Створюйте свої режими вібрації, керуйте двома моторами синхронно або окремо, передавайте керування та багато іншого! Вібратор зручно розміщується в трусиках і повністю водонепроникний.

Смарт-вібратор в трусики Satisfyer Top Secret — чудовий варіант іграшки в трусики для тих, кому важлива не тільки зовнішня, але і внутрішня стимуляція. Особливості смарт-вібратора:

 • анатомічний дизайн і гнучке кріплення ввідної частини до основи для комфортного розміщення всередині та зручного носіння;

 • якісний медичний силікон, приємний на дотик та абсолютно безпечний;

 • 2 мотори: один відповідає за вагінальну стимуляцію, другий — за кліторальну;

 • під час керування кнопкою режими перемикаються синхронно для обох моторів, під час синхронізації зі смартфоном можливе окреме керування моторами;

 • 12 режимів вібрації без під’єднання до смартфона, перемикаються кнопкою на основі;

 • акуратний, але добре відчутний розмір: ввідна довжина 10 см, максимальний діаметр 3 см;

 • тихий мотор + продуманий дизайн = повна непомітність у трусиках;

 • повна водонепроникність (IPX7): незабутні пригоди в басейні чекають!

Головні відмінності подвійного смарт-вібратор у трусики Satisfyer Top Secret від вібратора Top Secret+ — це відсутність анального відростка та окремий мотор у кліторальній зоні для більш інтенсивної стимуляції клітора.

 

Найзручніше керувати вібратором у трусики через застосунок Satisfyer Connect (доступно і для iOs, і для Android). У застосунку ви зможете:

 1. Створювати власні режими вібрації в режимі реального часу.

 2. Керувати моторами синхронно або окремо.

 3. Використовувати додаткові режими, доступні лише у застосунку.

 4. Натискати кнопку «бустер», щоб досягти швидких і потужних оргазмів: бустер вмикає максимальну вібрацію обох моторів на 20 секунд.

 5. Отримати доступ до величезної бібліотеки режимів вібрації від користувачів Satisfyer девайсів по всьому світу.

 6. Насолоджуватися вібраціями в ритмі музики на вашому смартфоні, під зовнішні звуки (те, що потрібно для походу на концерт!), а також в ритмі еротичних історій Remotyca (доступні англійською та російською мовами).

 7. Передавати керування партнеру або партнерці на будь-якій відстані, а також синхронізувати іграшки для одночасних оргазмів.

Зі смарт-вібратором на трусики Satisfyer Top Secret вібрації наповнять ваше тіло задоволенням і перетворять будь-який захід на захопливу еротичну пригоду.

Не забувайте використовувати лубрикант на водній основі та ретельно очищати вібратор (підійде і спеціальний засіб для іграшок, і тепла вода з нейтральним милом).

 

2 мотори.

12 режимів вібрації (без під’єднання до смартфона).

Довжина ввідної частини: 10 см.

Діаметр ввідної частини: 3 см.

Розміри основи: 9×4×1,5 см.

Робота через застосунок.

Водонепроникність IPX7.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Смарт-вібратор у трусики Satisfyer Top Secret Pink , Смарт-вібратор у трусики Satisfyer Top Secret Pink , Смарт-вібратор у трусики Satisfyer Top Secret Pink , Смарт-вібратор у трусики Satisfyer Top Secret Pink , Смарт-вібратор у трусики Satisfyer Top Secret Pink , Смарт-вібратор у трусики Satisfyer Top Secret Pink , Смарт-вібратор у трусики Satisfyer Top Secret Pink ,