• В корзине пусто!

 • В корзине пусто!

Смарт вібратор-кролик із підігрівом Satisfyer Hot Lover Pink (м'ята упаковка) ,

Код товара: SO5544-R

Производитель:

Невтомний коханець, гарячий і розумний – це не мрія, а новий кролик Сатісфаєр! Вам точно варто купити смарт вібратор-кролик з підігрівом Satisfyer Hot Lover, якщо ви любите інтенсивну дію на найчутливіші точки, цінуєте розкішний зовнішній вигляд і хочете більше тепла. Він оснащений двома потужними моторами (у стовбурі та відростку) і працює в 12 режимах автономно та в нескінченній кількості режимів при підключенні до смартфону через програму Satisfyer Connect. Повністю водостійкий, приємної обтічної форми і з особливо потужними двигунами - такий вібратор-кролик гідно доповнить будь-яку колекцію.

Вібратор-кролик – це класика серед дорослих іграшок! А смарт вібратор-кролик з підігрівом Satisfyer Hot Lover поєднує у собі всі плюси якісних девайсів:

 • крутий силікон із шиммером: матовий перламутр виглядає преміально та дорого;
 • обтічна форма: тільки потрібні вигини та нічого зайвого;
 • жорсткий стовбур для потужної вагінальної стимуляції та гнучкий відросток для впливу на клітор;
 • підігрів до 40° за 5 хвилин: вібратор починає нагріватись вже через 10-20 секунд після включення функції підігріву, щоб усередині ви відчували дійсно гарячий стовбур;
 • 12 режимів вібрації (без підключення до смартфону): 5 рівних режимів різної інтенсивності та 7 ритмічних малюнків, перемикаються двома кнопками вперед та назад;
 • без синхронізації зі смартфоном режими вібрації перемикаються синхронно, у додатку доступні різні варіанти;
 • повністю водонепроникний (IPX7), щоб радувати не тільки у ліжку, а й у ванній, душі або джакузі.

І, звичайно, доступ до основних функцій можна отримати, завантаживши програму Satisfyer Connect (доступно і для iOs, і для Android). Смарт вібратор-кролик із підігрівом Satisfyer Hot Lover легко синхронізується зі смартфоном, відкриваючи буквально нескінченні можливості!

Додаткові встановлені режими вібрації.

 1. Можливість створювати власні патерни, зберігати їх та за бажанням публікувати для доступу інших користувачів. Можна синхронізувати двигуни або керувати кожним окремо.
 2. Вібрація в ритмі звуку: голос, музика, ритм та будь-які інші навколишні звуки відображатимуться відповідними вібраціями.
 3. Вібрації під музику з вашого плейлиста в Spotify або зі смартфона: просто вмикайте улюблену музику та занурюйтесь у неї повністю!
 4. Кнопка-бустер: у будь-якому режимі натисніть зображення кролика і отримайте 20 секунд максимально інтенсивної вібрації для швидкого оргазму.
 5. Передача управління на відстані: партнеру також знадобиться встановити програму Satisfyer Connect, після чого, знайшовши один одного по ніку, ви зможете листуватися, надсилати один одному фото та емоджі і, звичайно, віддавати управління своєю іграшкою для збудливого ефекту несподіванки.

Цей вібратор шикарно виглядає і здатний принести таке ж розкішне задоволення. Функція нагріву плюс особливо потужний мотор забезпечують найглибші приємні відчуття!

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Смарт вібратор-кролик із підігрівом Satisfyer Hot Lover Pink (м'ята упаковка) , Смарт вібратор-кролик із підігрівом Satisfyer Hot Lover Pink (м'ята упаковка) , Смарт вібратор-кролик із підігрівом Satisfyer Hot Lover Pink (м'ята упаковка) , Смарт вібратор-кролик із підігрівом Satisfyer Hot Lover Pink (м'ята упаковка) , Смарт вібратор-кролик із підігрівом Satisfyer Hot Lover Pink (м'ята упаковка) , Смарт вібратор-кролик із підігрівом Satisfyer Hot Lover Pink (м'ята упаковка) , Смарт вібратор-кролик із підігрівом Satisfyer Hot Lover Pink (м'ята упаковка) ,