• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Набір йоні намистин Satisfyer Yoni Power 2 Light Green (м'ята упаковка) ,

Код товара: SO5549-R

Производитель:

Йоні-практика - чуттєві тренування, що дозволяють і зміцнити м'язи тазового дна, і розвинути власну сексуальність, і позбутися негативних наслідків стресів, пологів та захворювань. Для ефективних тренувань йоні рекомендуємо купити набір йоні намистин Satisfyer Yoni Power 2 — спеціально розроблений сет для подібних практик. У нього входить три намистини, звужені до кінчика, зі шнуром і петлею для простого та безпечного вилучення, всі вони відрізняються розміром та вагою. Найменша — найлегша (22 г і діаметр 2 см), найбільша — найважча (74 г і діаметр 3 см), і це пояснюється тим, що практика йоні не ставить за мету максимально розробити м'язи, завдання йоні — максимальний комфорт, чуттєвість і лише приємні відчуття під час близькості.

Yoni з санскриту перекладається як "священне місце" і позначає піхву, тому цей набір максимально делікатний і приємний - якраз для священного місця! Набір йоні намистин Satisfyer Yoni Power 2:

  • відразу три намистини різного діаметра та ваги;
  • маленька: діаметр 2 см, вага 22 г, середня: діаметр 2,5 см, вага 44 г, велика: діаметр 3 см, вага 73 г;
  • форма намистин обтічна, із завуженим кінчиком, для полегшеного введення;
  • всі намистини повністю покриті преміальним силіконом медичної якості;
  • кожна намистина оснащена надійним шнуром з петелькою для простого та безпечного вилучення.

Йоні бусини привабливо виглядають, легко очищаються, повністю водостійкі.

Набір йоні намистин Satisfyer Yoni Power 2 чудово підійде початківцям завдяки невеликому розміру та вазі.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Набір йоні намистин Satisfyer Yoni Power 2 Light Green (м'ята упаковка) , Набір йоні намистин Satisfyer Yoni Power 2 Light Green (м'ята упаковка) , Набір йоні намистин Satisfyer Yoni Power 2 Light Green (м'ята упаковка) , Набір йоні намистин Satisfyer Yoni Power 2 Light Green (м'ята упаковка) , Набір йоні намистин Satisfyer Yoni Power 2 Light Green (м'ята упаковка) , Набір йоні намистин Satisfyer Yoni Power 2 Light Green (м'ята упаковка) ,