• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Очищувальний засіб Shunga Shunga Gentle Cleaner ,

Код товара: SO7824

Быстрый заказ
Производитель:

Якщо вам потрібний ідеальний засіб для догляду за сексуальними іграшками — ви його знайшли! Рекомендуємо придбати очищувальний спрей Shunga Gentle Cleane, дуже простий і швидкий у використанні. Його просто потрібно розпилити на іграшку й залишити на хвилину. Усе готово! У разі потреби іграшку можна протерти серветкою або чистим рушником. 

Важливо, що для стовідсоткового ефекту достатньо навіть невеликої кількості спрею. Він ефективно видаляє змазувальні матеріали та інші забруднення, не залишаючи слідів.

Придбавши очищувальний спрей Shunga Gentle Cleane, ви отримуєте: 

- високоякісний очищувальний спрей для іграшок з будь-яких матеріалів;

- збереження зовнішнього вигляду улюблених іграшок;

- простоту й швидкість у використанні: усього хвилина — і готово;

- ніжний вплив на іграшки та шкіру;

- економне використання.

Перед застосуванням виробник рекомендує читати етикетку.

Shunga — це канадський виробник сертифікованої еротичної арткосметики, орієнтованої на найдавнішу японську культуру Shunga. Компанія — світовий лідер у сфері косметики Erotica. Її натуральні компоненти в поєднанні з активними інгредієнтами забезпечують шикарний результат і знаходять свого споживача в усіх куточках світу.

Склад: Water/Eau (Aqua), Propylene Glycol, Caprylyl /Capryl glucoside, Aloes Vera (Aloe barbadensis leaf juice), Peppermint Oil/Huile de menthe poivrée (Peppermint (Mentha Piperita) Oil), Ethylhexylglycerine, Benzylalcohol, Benzalkoniumchloride,Citricacid/Acidecitrique, Vitamin/Vitamins E (tocopherol). <5%: perfumes, surfactants.

Об’єм: 115 мл.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Очищувальний засіб Shunga Shunga Gentle Cleaner ,