• В корзине пусто!

 • В корзине пусто!

Смарт вібратор-кролик Satisfyer Mono Flex Red (м'ята упаковка) ,

Код товара: SO3900-R

Производитель:

Пропонуємо купити вібратор-кролик Satisfyer Mono Flex Violet — мабуть, найсучасніший вібратор-кролик, який ви могли собі уявити. Обтічна форма, мегагнучке тіло, стимуляція клітора та точки G одночасно, супертихі та потужні мотори, синхронізація зі смартфоном та можливість керувати ним із будь-якої точки планети — що може бути сучасніше? Два мотори, вібрації в 10 режимах плюс регулювання інтенсивності без смартфона та в нескінченній кількості режимів у разі під’єднання до смартфона, неймовірна гнучкість та просте керування роблять цей вібратор-кролик одним із найкращих. У вас буде безліч віброрежимів, можливість створення власних патернів, синхронізація з музикою, голосове керування та доступ до ритмічних малюнків, створених іншими — усе для максимального задоволення.

Дуже гарний та стильний вібратор-кролик із двома моторами та особливо гнучким тілом. Гнеться як ввідна частина, так і кліторальний відросток — він точно підлаштовується під вас і потрапляє на найчутливіші зони! Вібратор-кролик Satisfyer Mono Flex — це:

 • продумана форма та гнучке тіло;

 • гарний трендовий відтінок (колір);

 • м’який безпечний силікон;

 • одночасна стимуляція клітора та точки G для чудових оргазмів;

 • два мотори (керуються одночасно);

 • 10 незвичайних режимів вібрації плюс 3 рівні інтенсивності;

 • надзвичайно широкі можливості керування зі смартфона, як свого, так і партнера.

Для синхронізації зі смартфоном необхідно встановити застосунок Satisfyer Connect (для iOs або Android) та запустити його. Дотримуючись підказок на екрані, знайдіть вібратор і підтвердьте з’єднання. Після цього ви зможете вибрати з меню такі варіанти для гри:

 1. Відтворювані програми: 6 програм, які ви можете змінювати та доповнювати за власним бажанням. Тут же будуть ваші збережені патерни.

 2. Керування в реальному часі: просто проводьте пальцем по екрану в бажаному ритмі.

 3. Фоновий звук: дає змогу керувати голосом — чим голос гучніший, тим інтенсивніша вібрація.

 4. Музичний настрій: іграшка вібруватиме в ритмі вашої музики. Використовує завантажені файли або під’єднується до Apple Music чи Spotify. Можна створювати свої плейлисти!

 5. Передача керування партнеру, у якій точці світу він би не був.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Смарт вібратор-кролик Satisfyer Mono Flex Red (м'ята упаковка) , Смарт вібратор-кролик Satisfyer Mono Flex Red (м'ята упаковка) , Смарт вібратор-кролик Satisfyer Mono Flex Red (м'ята упаковка) ,