• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Leg Avenue Roleplay Naughty Nurse OS White/Red ,

Код товара: SO7892

Быстрый заказ
Производитель:

Хочете по-справжньому запальних ігор у спальні? Тоді обов’язково потрібно купити костюм медсестри Leg Avenue Roleplay Naughty Nurse — він відкриває більше інтимних деталей, ніж закриває, залишаючи простір для фантазії. До комплекту входить відверте боді та головний убір медсестри. Чудово сідає завдяки регульованим лямкам на зав’язках.

Цей костюм змусить похвилюватися будь-кого! Боді з чашечками, які лише прикривають соски стилізованими медичними хрестиками, відкриває груди для огляду та сміливих ​​пестощів, а повністю відкрита зона бікіні дає можливість не знімати костюм під час близькості. Виріз халтер розкішно підіймає груди, а лямки на зав’язках дають змогу відрегулювати боді під ваші індивідуальні параметри. До комплекту костюма медсестри Leg Avenue Roleplay Naughty Nurse також входить стилізований медичний головний убір.

Зверніть увагу: у наборі постачається тільки боді та головний убір. Костюм медсестри Leg Avenue Roleplay Naughty Nurse виконано в універсальному розмірі. Підходить для таких параметрів: об’єм грудей 87,6–102,9 см, об’єм талії 66–81,3 см, об’єм стегон 91,4–106,7 см.

Бренд Leg Avenue — це цікаві рольові костюми, збуджувальна еротична білизна, незвичайні аксесуари, вишукані панчохи та багато іншого. У будь-якому костюмі або комплекті Leg Avenue, яким би фантазійним він не був, вам завжди буде комфортно, адже в компанії особливу увагу приділяють якості матеріалів і пошиття. У будь-якому вбранні від Leg Avenue ви почуватиметеся впевнено та сексуально!

Склад: 95 % поліестер, 5 % еластан.

Догляд: ручне прання в холодній воді без агресивних засобів, сушіння на повітрі.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Leg Avenue Roleplay Naughty Nurse OS White/Red , Leg Avenue Roleplay Naughty Nurse OS White/Red , Leg Avenue Roleplay Naughty Nurse OS White/Red , Leg Avenue Roleplay Naughty Nurse OS White/Red ,