• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Leg Avenue Sheer backseam stockings + PLUS SI Black ,

Код товара: SO7912

Быстрый заказ
Производитель:

Пропонуємо купити прозорі панчохи зі швом Leg Avenue Sheer backseam stockings, виготовлені із міцного, але особливо тонкого панчішного матеріалу. Вони облягають ногу, як друга шкіра, а тонкий задній шов додає витонченості. Фіксуються на нозі за допомогою широкої гладенької резинки (без силіконової вставки). Вишукані панчохи для пишних форм!

Елегантна сексапільність — те, що ніколи не виходить із моди. Зробіть свій образ досконалим за допомогою прозорих панчіх зі швом Leg Avenue Sheer backseam stockings. Такий аксесуар чудово доповнить строгий класичний образ, додавши до нього легку вишукану гостроту. Панчохи мають високу еластичність, завдяки чому сидять, як влиті, і не сповзають з ноги. Зверху на панчохах передбачена широка плоска резинка для фіксації. Оскільки резинка без силікону, ви сміливо можете доповнити панчохи спеціальним поясом, боді або трусиками з пажами для фіксації або іншими відповідними аксесуарами.

Попри дуже тонкий матеріал, панчохи досить міцні. Періть їх вручну в холодній воді з нейтральним засобом, не віджимайте й не сушіть у машині. Так панчохи прослужать вам максимально довго й не втратять свій шикарний вигляд.

Панчохи виконані в єдиному розмірі, що відповідає стандартним розмірам панчіх 3–5, для ваги 68–100 кг.

Склад: 100 % нейлон.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Leg Avenue Sheer backseam stockings + PLUS SI Black , Leg Avenue Sheer backseam stockings + PLUS SI Black , Leg Avenue Sheer backseam stockings + PLUS SI Black , Leg Avenue Sheer backseam stockings + PLUS SI Black ,