• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Leg Avenue Feather headband Black ,

Код товара: SO7944

Быстрый заказ
Производитель:

Від чудового костюма богині до ефектного вбрання валькірії або жінки-вікінга — пропонуємо купити пов’язку на голову з крилами Leg Avenue Feather headband, щоб завершити ваш образ. Крила зібрані з пір’я, передня частина пов’язки виготовлена ​​з натуральної шкіри та доповнена філігранним металевим медальйоном. Широка резинка надійно фіксує пов’язку на голові.

Пов’язка на голову з крилами Leg Avenue Feather headband додасть міфічну деталь до будь-якого костюма або образу для виступів. З нею ви самі вибираєте, який вигляд хочете мати: ніжний та чарівний або строгий та величний. Головний убір виконаний із якісних матеріалів (натуральна шкіра, пір’я та метал) і чудово сідає завдяки еластичній резинці в задній частині.

Пов’язку на голову з крилами Leg Avenue Feather headband можна обережно промивати в холодній воді та сушити на повітрі. Не прасувати й не фарбувати!

 

Матеріал: шкіра, натуральне пір’я, метал, поліестер (резинка).

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Leg Avenue Feather headband Black , Leg Avenue Feather headband Black , Leg Avenue Feather headband Black , Leg Avenue Feather headband Black ,