• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Leg Avenue Filigree crown Gold ,

Код товара: SO7954

Быстрый заказ
Производитель:

Хочете відчути себе справжньою розкішною королевою? Чи, може, навіженою принцесою? Чудовою ніжною феєю або навіть суворою Червоною королевою, що рубає голови наліво та направо? Будь-який із цих костюмів буде ідеальним, якщо купити золоту філігранну корону Leg Avenue Filigree crown. Виготовлена ​​з тонкого металу, вона має вигляд, немов золоте мереживо, і надає нотки гламуру будь-якому вбранню.

Ось вона, справжня корона, про яку ви мріяли в дитинстві! Золота, зі злегка загнутими кінчиками та філігранню, злегка схилена набік — те, що потрібно для королівського образу. Філігранна золота корона Leg Avenue Filigree crown добра тим, що вдало впишеться як у безневинний образ принцеси, так і образ норовливої ​​королеви. Тільки вам вирішувати, якою ви сьогодні будете!

Філігранна золота корона Leg Avenue Filigree crown надійно кріпиться до волосся за принципом шпильки-кліпси. Одягайте корону і віддавайтеся вихорові пригод: танцюйте, спокушайте, вередуйте і вирішуйте чужі долі, як справжня королева! А корона завжди залишатиметься на своєму місці.

 

Матеріал: метал.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Leg Avenue Filigree crown Gold ,