• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Leg Avenue Golden unicorn flower headband ,

Код товара: SO7956

Быстрый заказ
Производитель:

Зачаруйте світ гарними рожевими квітами та блискучим рогом єдинорога! Для створення ніжного та чарівного святкового образу пропонуємо купити золотий ріг єдинорогу Leg Avenue Golden unicorn flower headband, сяйливий та прекрасний. Чудовий варіант для швидкого перетворення на магічне створіння!

Золотий ріг єдинорога Leg Avenue Golden unicorn flower headband доповнений золотистими вушками та цілим букетом рожевих троянд. Усі деталі надійно закріплені на еластичній пов’язці (розтягується та підійде на будь-який об’єм голови). Головний убір надійно фіксується на місці, так що не відмовляйте собі в танцях та будь-яких інших розвагах.

Поєднуйте золотий ріг єдинорога Leg Avenue Golden unicorn flower headband з райдужною перукою та ніжною сукнею, щоб створити закінчений образ. Одягайте головний убір з еротичними комплектами та бодістокінгами для сексуальної гри. Або доповніть ним своє повсякденне вбрання для миттєвого перевтілення та походу на вечірку. Відкрийте в собі диво та насолоджуйтесь ефектом!

 

Матеріал: 100 % поліестер.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Leg Avenue Golden unicorn flower headband ,