• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Leg Avenue Fishnet Thigh Highs With Bow OS Red ,

Код товара: SO7971

Производитель:

Ви закохаєтесь у них із першого погляду! Пропонуємо купити панчохи-сітку з атласним бантиком Leg Avenue Fishnet Thigh Highs With Bow з грайливою прикрасою. Вони виготовлені з високоякісного матеріалу, міцні, добре облягають ногу і стануть у пригоді як для інтимного побачення, так і для вечірнього виходу. Тим більше, що бантик розташований вгорі, і його можна побачити лише, якщо ви самі цього захочете!

Який може бути сексі-образ без панчіх? Доповніть свій одяг чарівними панчохами-сіткою з атласним бантиком Leg Avenue Fishnet Thigh Highs With Bow. Вони створять настрій та підкреслять вашу сексуальність. Дрібна сіточка має досить стриманий вигляд, причому бантик додає еротичну нотку.

Ви можете носити панчохи самостійно (резинка без силікону) або доповнити їх поясом для панчіх, гартером, боді з пажами та іншою спеціалізованою білизною.

Панчохи виготовлені з міцного матеріалу і прослужать вам максимально довго за дотримання рекомендацій виробника з догляду. Періть панчохи в прохолодній воді з нейтральним засобом і не використовуйте сушильну машину — так виріб збереже первісний зовнішній вигляд.

Панчохи виконані в єдиному розмірі, що відповідає стандартним розмірам панчіх 1–3, для ваги 40–75 кг.

Склад: 100 % нейлон.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Leg Avenue Fishnet Thigh Highs With Bow OS Red , Leg Avenue Fishnet Thigh Highs With Bow OS Red , Leg Avenue Fishnet Thigh Highs With Bow OS Red , Leg Avenue Fishnet Thigh Highs With Bow OS Red , Leg Avenue Fishnet Thigh Highs With Bow OS Red ,