• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Вібратор Dorcel Real Vibration S Flesh 2.0, діаметр 3,7см, перезаряджається, для точки G ,

Код товара: SO7392

Быстрый заказ
Производитель:

Дозвольте собі стильну радість! Пропонуємо придбати вібратор Dorcel Real Vibration S Flesh 2.0 - невелику, але дуже функціональну і привабливу іграшку. Вигнутий, щоб точно потрапити на точку G, реалістичний - але не занадто, щоб не виглядати як іграшка з порно, досить компактний (16 см в довжину), щоб взяти його з собою та відмінно підійде для максимального задоволення ваших найгарячіших бажань. 10 віброрежимів і водонепроникний корпус, покритий м'яким силіконом, дозволять втілити ваші інтимні фантазії!

Стильний, компактний і потужний - те, що потрібно для ідеального вібратора! Хіба що, правильний дизайн, що дозволяє прицільно стимулювати точку G. І все є у цій іграшці, милій, стильній і функціональній. Головна відмінність від попередньої моделі - наявність вбудованого акумулятора - забудьте про батарейки, які невчасно сіли! Отже, Dorcel Real Vibration S Flesh 2.0 - це:

  • 10 режимів глибокої вібрації: 3 швидкості і 10 варіантів ритму;

  • відмінний дизайн: трохи реалістичності, насичений колір і потрібний вигин для прицільної стимуляції точки G;

  • 100% шовковистий силікон;

  • вдалий розмір: довжина 16 см і діаметр 3,7 см сподобаються і початківцям, і досвідченим любителькам гаджетів;

  • зручно брати з собою в поїздки.

Отримайте свої супер яскраві оргазми з Dorcel Real Vibration S Flesh 2.0! В комплекті - USB-кабель для зарядки.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Вібратор Dorcel Real Vibration S Flesh 2.0, діаметр 3,7см, перезаряджається, для точки G , Вібратор Dorcel Real Vibration S Flesh 2.0, діаметр 3,7см, перезаряджається, для точки G , Вібратор Dorcel Real Vibration S Flesh 2.0, діаметр 3,7см, перезаряджається, для точки G , Вібратор Dorcel Real Vibration S Flesh 2.0, діаметр 3,7см, перезаряджається, для точки G , Вібратор Dorcel Real Vibration S Flesh 2.0, діаметр 3,7см, перезаряджається, для точки G , Вібратор Dorcel Real Vibration S Flesh 2.0, діаметр 3,7см, перезаряджається, для точки G ,