• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Презервативи Mister Size TEST-SET 53-57-60 with tape measure EN ,

Код товара: SO8056

Производитель:

Якщо ви вперше вибираєте презервативи Mister Size, рекомендуємо придбати набір презервативів Mister Size TEST-SET. До нього входять три презервативи різного розміру (по одному), а також лінійка для уточнювальних вимірів. Так ви зможете дібрати ідеальний презерватив, який не заважатиме приємним відчуттям під час близькості. Презервативи Mister Size дуже тонкі (товщина стінок 0,05 мм), виготовлені з якісного латексу, приємні на дотик і легко надягаються. Ніякого неприємного запаху, жодних зайвих відчуттів — лише надійний захист та ваше задоволення! У наборі представлені найбільш ходові, середні розміри презервативів. Кожен презерватив індивідуально упакований та покритий силіконовою змазкою.

Презервативи Mister Size виготовлені з унікальної суміші натурального каучукового латексу. На дотик вони м’які й за правильного підбору розміру практично не відчуваються під час близькості.

Переваги презервативів Mister Size:

  • особливо тонкі — товщина стінки всього 0,05 мм, що ніяк не заважає приємному та яскравому сексу;

  • як змазка використаний диметикон — найчистіший силікон;

  • немає неприємного запаху;

  • завдяки широкій розмірній лінійці ідеально сідають на пеніс, не перетискають і не зсуваються;

  • чудово розтягуються та особливо міцні на розрив: кожний презерватив проходить електронну перевірку;

  • eco-friendly та vegan-friendly.

Презервативи Mister Size є сертифікованою медичною продукцією відповідно до директиви ЄС 93/42 EEC та відповідають європейським стандартам ISO 9001 та ISO 13485.

Презервативи Mister Size — це не тільки надійний захист від ЗПСШ та вагітності, але й відчуття «шкіра до шкіри». Ніщо не завадить вам повністю розслабитися та отримати максимум задоволення під час близькості!

До комплекту входить 3 презервативи в індивідуальному пакованні та докладна інструкція.

Ви можете скористатися підбором розміру презерватива онлайн на офіційному сайті mistersize.co.uk або орієнтуватися на нашу таблицю розмірів. Нагадуємо, що правильний підбір розміру кондома забезпечує не лише найкращі відчуття, а й максимально надійний захист від вагітності та ЗПСШ.

Як правильно виміряти обхват пеніса? Для цього вам знадобиться сантиметрова стрічка. Член необхідно вимірювати в повністю ерегованому стані. Оберніть пеніс сантиметровою стрічкою в найтовстішій частині (стрічка має прилягати до пеніса, але не натягуватися), і подивіться значення. Якщо у вас немає сантиметрової стрічки, використовуйте будь-який шнурок, м’який папір тощо, після чого виміряйте відрізок, що вийшов, звичайною лінійкою.

 

Таблиця розмірів

Розмір 47: обхват пеніса 9–9,5 см

Розмір 49: обхват пеніса 9,5–10 см

Розмір 53: обхват пеніса 10–11,3 см

Розмір 57: обхват пеніса 11,3–12,7 см

Розмір 60: обхват пеніса 12,7–13,7 см

Розмір 64: обхват пеніса 13,7–14,7 см

Розмір 69: обхват пеніса 14,7–15,7 см

 

Як користуватися лінійкою? Лінійка розміщена на внутрішній частині зовнішнього паковання. Акуратно розкрийте його та розправте. Після цього лінійку потрібно вирізати за пунктирними лініями. Далі проводьте вимірювання, дотримуючись інструкції у комплекті.

Німецький бренд Mister Size представлений на ринку вже понад 20 років. Презервативи Mister Size виробляються в Малайзії на найбільшому у світі виробництві презервативів. Продукція виготовляється на найсучаснішому устаткуванні, яке регулярно проходить перевірку під контролем досвідчених спеціалістів. Місія бренду — забезпечити найкращий секс кожному, незалежно від його форм та розмірів!

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Презервативи Mister Size TEST-SET 53-57-60 with tape measure EN , Презервативи Mister Size TEST-SET 53-57-60 with tape measure EN , Презервативи Mister Size TEST-SET 53-57-60 with tape measure EN , Презервативи Mister Size TEST-SET 53-57-60 with tape measure EN , Презервативи Mister Size TEST-SET 53-57-60 with tape measure EN , Презервативи Mister Size TEST-SET 53-57-60 with tape measure EN ,