• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Вагінальні кульки LELO Beads Plus ,

Код товара: SO8084

Быстрый заказ
Производитель:

Естетика і стиль навіть у дрібницях — саме це відрізняє справжніх поціновувачів якісних та продуманих девайсів. Отримати максимум задоволення під час близькості, зміцнити м’язи тазового дна та розв’язати деякі післяпологові проблеми — усе це можливо за допомогою вагінальних кульок! Пропонуємо купити вагінальні кульки LELO Beads Plus, створені для ефективних та приємних тренувань. До набору входить відразу 6 кульок (2 по 28 г, 2 по 37 г та 2 по 60 г), а також силіконовий тримач на дві кульки. Отже, ви можете тренуватися з легкими або важкими кульками або комбінувати легку із важкою. Усередині кожної — рухлива кулька, яка, перекочуючись, створює додаткове навантаження і додає приємних відчуттів. Це чудовий набір і для початківців, і для просунутих!

Безпечні та комфортні вагінальні кульки LELO Beads Plus допоможуть вам ефективно зміцнити м’язи тазового дна. Ви можете виконувати вправи Кегеля або просто носити їх під час повсякденних справ.

Особливості вагінальних кульок LELO Beads Plus:

  • простий, але стильний дизайн: ніжні відтінки та легка для введення форма;

  • у комплекті відразу 6 кульок: дві масою 28 г, дві масою 37 г та дві массою 60 г, що дає змогу тренуватися з різною масою, будьте обережні: по одній використовуйте тільки кульки зі спеціальним шнурком для вилучення!

  • внутрішня кулька постійно рухається, змушуючи вас напружувати м’язи для утримання кульок усередині, а також ударяється об тонкі стінки, що дуже приємно;

  • у комплекті силіконовий тримач для зручного кріплення кульок, вони надійно фіксуються завдяки спеціальним пазам для тримача;

  • дві із чотирьох кульок оснащені надійно закріпленим шнурком для вилучення;

  • діаметр кульок 3,5 см, у силіконовому тримачі — 3,8 см;

  • сумісні з будь-яким лубрикантом на водній основі;

  • прості в догляді: просто промивайте їх теплою водою з нейтральним милом або придбайте спеціальний засіб для очищення іграшок.

Вагінальні кульки LELO Beads Plus — це чудовий спосіб підвищити чутливість і порадувати партнера яскравішими відчуттями під час близькості. Регулярні тренування дають змогу розв’язати такі післяпологові проблеми, як нетримання та ослаблені м’язи тазового дна. Відчуйте справжню радість від спекотного сексу та задоволення від тренувань! З ними ви швидко помітите результат!

Кульки виготовлені за найвищими стандартами якості та повністю безпечні для використання.

 

6 кульок.

Діаметр: 3,5 см.

Маса однієї рожевої кульки: 28 г.

Маса однієї блакитної кульки: 37 г.

Маса однієї фіолетової кульки: 60 г.

Товщина силіконового тримача: 0,3 мм.

Маса силіконового тримача: 6 г.

Загальна ввідна довжина: 8,5 см.

Матеріали: пластик, силікон.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Вагінальні кульки LELO Beads Plus , Вагінальні кульки LELO Beads Plus , Вагінальні кульки LELO Beads Plus , Вагінальні кульки LELO Beads Plus , Вагінальні кульки LELO Beads Plus , Вагінальні кульки LELO Beads Plus , Вагінальні кульки LELO Beads Plus ,