• В корзине пусто!

 • В корзине пусто!

Мастурбатор LELO F1S V2 Blue ,

Код товара: SO8121

Быстрый заказ
Производитель:

Не уявляєте життя без інноваційних технологічних рішень, любите гонки та старі ігри в стилі тетрису? Тоді ви будете в захваті від цього інтерактивного мастурбатора нового покоління! Рекомендуємо купити смарт мастурбатор LELO F1S V2, який тішить не лише стильним корпусом з алюмінієвого сплаву, але й унікальною технологією SENSONIC. Ця запатентована технологія створює звуковий імпульс, що резонує по всій площі силіконового рукава, завдяки чому ви відчуваєте коливання та неймовірну стимуляцію всього пеніса! Другий мотор забезпечує додаткову вібростимуляцію. Ну а любителів відстежувати різні показники (швидкість, температуру, глибину занурення та ін.), вразить застосунок LELO F1S, через який ви зможете автономно керувати двома моторами мастурбатора, створювати свої режими роботи та грати в інтерактивну гру. Ви будете вражені можливостями цього потужного суперстимулятора!

Смарт мастурбатор LELO F1S V2 — це абсолютно новий рівень мастурбації за допомогою унікальних запатентованих технологій від LELO. Його можна порівняти з найкрутішим спорткаром, який мчатиме вас по треку насолод прямо до переможного фінішу! Приготуйтеся до неймовірних відчуттів, які не схожі на жодний знайомий вам тип стимуляції.

Унікальні характеристики смарт мастурбатора LELO F1S V2:

 • стильний і міцний ребристий корпус з алюмінієвого сплаву: взявши його в руки, ви відразу зрозумієте, що тримаєте серйозний високотехнологічний девайс;

 • 2 мотори: один відповідає за вібрації, другий — за стимуляцію коливаннями силікону всередині мастурбатора;

 • вібрувальні майданчики розташовані відразу біля входу в мастурбатор;

 • технологія SENSONIC створює звукові імпульси, що резонують у всьому силіконовому рукаві: коливання силікону стимулюють кожну точку пеніса зовсім незвичайним способом;

 • 4 режими роботи спеціально розроблені для гармонійного впливу на всі закінчення в пенісі (під час гри без застосунку режими перемикаються синхронно для обох моторів);

 • для кожного режиму плавно регулюється інтенсивність, від акуратного збудливого впливу до супер потужних налаштувань, щоб відправити вас прямо до фінішу;

 • внутрішній рукав виготовлений з дуже м’якого медичного силікону, є гладенькі зони, і ребристі для різноманітних відчуттів;

 • до 2 годин безперервної роботи;

 • мастурбатор, хоч і не розтягується, підходить більшості розмірів пеніса: його внутрішня довжина 11,1 см, внутрішній діаметр 4,1–4,8 см;

 • мастурбатор повністю водонепроникний, тому не відмовляйте собі в задоволенні покайфувати у ванній або душі.

Мастурбатором просто керувати трьома кнопками, однак найцікавіше відкриється вам після під’єднання до безкоштовного застосунку LELO F1S, доступне і для iOs, і для Android. Тут на вас чекає справжня пригода! Особливості застосування:

 1. Нетривіальний крутий інтерфейс, ніби для керування спорткаром під час гонки! Лаконічні лінії та кольори, датчики та технологічний стиль.

 2. Автономне керування моторами: ви зможете окремо регулювати вібрації та SENSONIC-стимуляцію.

 3. Більш сильний вплив, ніж без застосунку!

 4. 10 датчиків для відстеження вашої витривалості та параметрів мастурбатора: швидкість вібрації, температура і тиск усередині мастурбатора, глибина проникнення в мастурбатор — усе це ви будете в динаміці бачити на екрані смартфона.

 5. Створення власних режимів: ви вибираєте не тільки інтенсивність стимуляції, але й зону завдяки 4 стимулювальним майданчикам всередині мастурбатора.

 6. Справжня гра «танчики», стилізована під чорно-білі ігри у тетрисі! Використовуйте свій мастурбатор, щоб перестріляти всіх супротивників! Інструкцію з керування ви побачите на початку гри.

 7. Відкритий код застосунку: переходьте за QR-кодом у вашій інструкції, далі — за посиланням, і зробіть свій внесок у розвиток інтерактивних задоволень!

У комплекті зі смарт мастурбатором LELO F1S V2 ви отримаєте одразу 2 мініатюри лубриканта LELO на водній основі, щоб відразу перейти до тестування девайсу. Тестуйте, стартуйте і мчіться з цим унікальним мастурбатором прямісінько до виконання своїх найпотаємніших фантазій!

 

2 мотори.

Вібростимуляція + стимуляція за технологією SENSONIC.

4 режими роботи без під’єднання до смартфона.

Плавне регулювання інтенсивності.

Час роботи: до 2 годин.

Час заряджання: 2 години.

У режимі очікування зберігається заряд до 90 днів.

Керування зі смартфона.

Зовнішні розміри: 14,3×7,1 см.

Внутрішня довжина: 11 см.

Внутрішній діаметр: 41-48 см.

Матеріали: АБС-пластик, силікон, алюмінієвий сплав.

100% водонепроникність.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Мастурбатор LELO F1S V2 Blue , Мастурбатор LELO F1S V2 Blue , Мастурбатор LELO F1S V2 Blue ,