• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Презервативи LELO HEX Condoms Respect XL 36 Pack ,

Код товара: SO8133

Производитель:

Великі презервативи для великого задоволення! Пропонуємо купити презервативи LELO HEX Condoms Respect XL, виконані в збільшеному розмірі. Неймовірно міцні завдяки унікальній технології LELO HEX, вони практично не відчуваються під час близькості. Гексагональна структура — ​​350 найтонших шестикутників замість абсолютної гладкості — забезпечує ідеальне облягання пеніса та додатковий захист, а дуже тонкий латекс (0,045 мм) не заважає природній насолоді. Розмір збільшено на 10 % щодо LELO HEX Condoms Original. У пакованні 36 шт.

Презервативи LELO HEX Condoms Original — справжня революція серед засобів захисту! Структура презерватива являє собою ніби стільники з 350 найтонших шестикутників. Така будова забезпечує максимальну міцність і гнучкість презерватива та водночас не впливає на чутливість пеніса. Крім того, завдяки гексагональній структурі кондом надійно фіксується на члені й не зісковзує навіть під час спекотного сексу!

Презервативи LELO HEX Condoms Original виготовлені із натурального латексу з нейтральним запахом. Комфорт використання забезпечує силіконовий лубрикант, що вже нанесений на кондом.

Ідеальна посадка, природні відчуття та максимальний захист від ЗПСШ та небажаної вагітності! Насолоджуйтесь близькістю без перешкод з будь-яким розміром пеніса!

 

Натуральний латекс.

Діаметр: 5,8 см (тягнеться).

Довжина: 19,5 см (тягнеться).

Товщина стінок: 0,045 мм.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Презервативи LELO HEX Condoms Respect XL 36 Pack ,