• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Пестис-зірки JSY Nipple Sticker RT236107 Silver, стікери ,

Код товара: SO9277

Быстрый заказ
Производитель:

Поціновувачам поєднання оголеного тіла та металевого блиску рекомендуємо купити пестис-зірки з прикрасою-чокером JSY. Акуратні сріблясті п’ятикутні зірочки прикривають соски, два ланцюжки від центру зірок підіймаються між грудьми до незвичайного чокера. Він також виконаний у сріблястому кольорі, спереду нитки страз утворюють сяйливу у світлі ламп бахрому. Деякі нитки на кінцях прикрашені камінням-краплинами.

Пестис-зірки з прикрасою-чокером JSY — та сама невелика деталь, яка може звести з розуму вашого партнера. Одягнені на оголене тіло з мікротрусиками, панчохами або бодістокінгом — у будь-якому поєднанні це справжня сексуальна бомба!

 

Розмір пестис: ~8 см, довжина чокера з карабіном 37 см, довжина додаткового ланцюжка для застібки 14 см, довжина ланцюжків від пестис до прикраси ~32 см.

Матеріал: поліестер.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Пестис-зірки JSY Nipple Sticker RT236107 Silver, стікери , Пестис-зірки JSY Nipple Sticker RT236107 Silver, стікери , Пестис-зірки JSY Nipple Sticker RT236107 Silver, стікери , Пестис-зірки JSY Nipple Sticker RT236107 Silver, стікери , Пестис-зірки JSY Nipple Sticker RT236107 Silver, стікери ,