• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Мастурбатор Otouch Ripple ,

Код товара: SO9372

Быстрый заказ
Производитель:

Пропонуємо купити мастурбатор Otouch Ripple — ніжний мінімалістичний мастурбатор із багатою внутрішньою текстурою для інтенсивної стимуляції пеніса. Щільно прилягає та створює ефект вакууму, виготовлений із реалістичного TPE. Усередині мастурбатора безліч реберець різної форми / щільні великі напівсфери / велика кількість м’яких шипів для неймовірних відчуттів. Можна використовувати з нагрівачем та УФ-стерилізатором Otouch DECOR 2.

Доповніть свою колекцію мастурбаторів чудовим невеликим мастурбатором Otouch Ripple. Мастурбатор являє собою рукав з ущільненого TPE з нейтральним вузьким входом.

Характеристики мастурбатора Otouch Ripple:

  • якісний TPE: він дуже м’який на дотик, схожий на реальну шкіру в найніжніших місцях;

  • багата внутрішня текстура з реберець та опуклостей різної форми / ущільнених великих напівсфер / пружних мінішипів дає змогу насолодитися впливом на кожен міліметр пеніса;

  • ефект посмоктування: під час рухів мастурбатора виходить усе повітря, що створює шикарні реалістичні відчуття як від орального сексу;

  • розміри мастурбатора 12×6 см, розтягується до приблизно 20×10 см, так що він підійде на будь-який розмір пеніса;

  • вузький нейтральний вхід — ніщо не обмежить вашу фантазію!

  • сумісний з Otouch DECOR 2: використовуйте кейс DECOR 2, щоб підігріти ваш мастурбатор до 55 °C (±5 °C) і продезінфікувати його ультрафіолетовим світлом — це забезпечує додаткову гігієну і подовжує термін служби мастурбатора.

Мастурбатор Otouch Ripple дуже простий у догляді: достатньо промивати його теплою водою з нейтральним милом і ретельно просушити. Щоб уникнути злипання, використовуйте спеціальну пудру для продукції з TPE.

 

Довжина рукава: 12 см.

Зовнішній діаметр рукава: 6 см.

Діаметр входу: 1,8 см.

Матеріал: TPE.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Мастурбатор Otouch Ripple , Мастурбатор Otouch Ripple , Мастурбатор Otouch Ripple , Мастурбатор Otouch Ripple ,