• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Мастурбатор Otouch DECOR 1-B ,

Код товара: SO9375

Быстрый заказ
Производитель:

Відчуйте чисте задоволення від мастурбатора, що щільно прилягає, і глибокої стимуляції! Якщо ви шукаєте компактну та ефективну іграшку, рекомендуємо купити мастурбатор Otouch DECOR 1-B. Він виготовлений з дуже ніжного, немов дівоча шкіра, TPE — з приємною текстурою зовні та незвичайною багатою текстурою всередині. Щільно прилягає та забезпечує збуджувальний ефект всмоктування. Особливо товсті стінки роблять процес гри дуже комфортним і подовжують термін служби мастурбатора.

Мастурбатор Otouch DECOR 1-B створений для задоволення ваших бажань! Насолода переповнить вас, як тільки ви візьмете його в руки — м’якість, ніжність, вигини та неймовірна пружність нікого не залишать байдужим. Нейтральний вхід дає волю вашій фантазії, а щільне охоплення створює приємний тиск на пеніс.

Характеристики мастурбатора Otouch DECOR 1-B:

  • високоякісний матеріал TPE для природних і водночас дуже яскравих відчуттів;

  • потовщені та міцні стінки (1,1 см) забезпечують міцність та зручність використання мастурбатора;

  • унікальна внутрішня текстура: пружні опуклі пірамідки стимулюють кожну точку члена;

  • під час рухів мастурбатора вгору-вниз із камери видаляється все зайве повітря, що створює хвилювальний ефект всмоктування як під час орального сексу;

  • універсальні розміри — 14×5,8 см — і добра розтяжність роблять мастурбатор придатним для будь-якого розміру пеніса;

  • вузький вхід (1,8 см) і міцне захоплення — усе для вашого задоволення!

  • мастурбатор постачається в прозорому тубусі, у якому його зручно зберігати й за необхідності брати із собою.

Побалуйте себе яскравими відчуттями з мастурбатором Otouch DECOR 1-B! Не забувайте про лубрикант на водній основі та регулярний догляд: мастурбатор достатньо промивати теплою водою з нейтральним милом або використовувати спеціальний засіб для очищення і ретельно просушувати. Для подовження терміну служби користуйтеся пудрою для догляду за виробами з TPE.

 

Розміри: 14×5,8 см.

Товщина стінок: 1,1 см.

Діаметр входу: 1,8 см.

Матеріал: TPE.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Мастурбатор Otouch DECOR 1-B , Мастурбатор Otouch DECOR 1-B , Мастурбатор Otouch DECOR 1-B , Мастурбатор Otouch DECOR 1-B , Мастурбатор Otouch DECOR 1-B , Мастурбатор Otouch DECOR 1-B , Мастурбатор Otouch DECOR 1-B ,