• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Пристрій для чищення мастурбаторів Otouch Rinser ,

Код товара: SO9392

Быстрый заказ
Производитель:

Щоб ідеально промити іграшку після використання, рекомендуємо купити пристосування для очищення мастурбаторів Otouch Rinser. Воно являє собою спеціальну насадку на душ зі щіточкою та точковим розпилювачем. Сумісний з різними моделями мастурбаторів.

Пристосування для очищення мастурбаторів Otouch Rinser дає змогу максимально якісно та ефективно промити іграшку завдяки поєднанню вузькоспрямованих струменів води та дрібної щіточки.

Як встановити пристосування? Зніміть з вашого душу насадку та замініть на Otouch Rinser. Ретельно промийте всередині мастурбатор або рукав для мастурбатора. Підійде для мастурбаторів OTOUCH Airturn 1, Airturn 2, Airturn 3, Chiven 1, Chiven 2, Chiven 3, Inscup 1, Inscup 2, Decor 2 тощо, а також для будь-яких інших мастурбаторів подібної конфігурації.

 

Довжина: 200 мм.

Діаметр: 2 см (придатний для стандартних душових шлангів).

Діаметр щітки: 2,5 см.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Пристрій для чищення мастурбаторів Otouch Rinser , Пристрій для чищення мастурбаторів Otouch Rinser , Пристрій для чищення мастурбаторів Otouch Rinser , Пристрій для чищення мастурбаторів Otouch Rinser , Пристрій для чищення мастурбаторів Otouch Rinser , Пристрій для чищення мастурбаторів Otouch Rinser , Пристрій для чищення мастурбаторів Otouch Rinser , Пристрій для чищення мастурбаторів Otouch Rinser ,