• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Кріплення для мастурбатора Otouch INSCUP, присоска, тримач для телефону, змінний кут нахилу ,

Код товара: SO9393

Быстрый заказ
Производитель:

Якщо ви хочете отримати максимум від чоловічих іграшок Otouch INSCUP, рекомендуємо купити кріплення для мастурбатора Otouch INSCUP, яке міцно закріпить ваш мастурбатор на будь-якій гладенькій поверхні ще й під потрібним кутом. Кріплення можна використовувати і як тримач для телефона, коли мастурбатор буде у вас у руках.

Використовувати мастурбатор на повну й одночасно дивитися ХХХ-фільми з улюбленою акторкою, давши волю своїй фантазії? Легко! Спеціальне кріплення для мастурбатора Otouch INSCUP надійно зафіксує іграшку на будь-якій гладенькій поверхні, як горизонтальній, так і вертикальній, за допомогою потужної вакуумної присоски. Ну а якщо ви віддаєте перевагу тримати мастурбатор у руках, присоску можна використовувати як тримач для смартфона, щоб одночасно з грою дивитися відповідне відео. Кут нахилу легко регулюється, щоб ви могли ідеально підлаштувати його під себе.

Кріплення для мастурбатора Otouch INSCUP виготовлене із міцного пластику. Його розміри — 9,3×8,1×8 см. Підходить тільки для мастурбаторів Otouch INSCUP!

 

Розміри: 9,3×8,1×8 см.

Матеріал: пластик.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Кріплення для мастурбатора Otouch INSCUP, присоска, тримач для телефону, змінний кут нахилу , Кріплення для мастурбатора Otouch INSCUP, присоска, тримач для телефону, змінний кут нахилу , Кріплення для мастурбатора Otouch INSCUP, присоска, тримач для телефону, змінний кут нахилу , Кріплення для мастурбатора Otouch INSCUP, присоска, тримач для телефону, змінний кут нахилу , Кріплення для мастурбатора Otouch INSCUP, присоска, тримач для телефону, змінний кут нахилу , Кріплення для мастурбатора Otouch INSCUP, присоска, тримач для телефону, змінний кут нахилу , Кріплення для мастурбатора Otouch INSCUP, присоска, тримач для телефону, змінний кут нахилу ,