• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Мороженка спінатор Satisfyer Lay-On - Sweet Treat Black/Gold (м'ята упаковка!!!) ,

Код товара: SO3551-R

Производитель:

Дозволь собі поласувати спокусливим морозивом! Пропонуємо купити Satisfyer Lay-On - Sweet Treat Black/Gold, який виглядає точно як морозиво, а задоволення принесе ще більше! Ніжні пелюстки будуть обертатися вправо або вліво, пестячи твій клітор або соски, зводячи тебе з розуму 4 ритмами і 3 швидкостями обертання! Бери його з собою в душ, грай сама або з партнером — ніяких обмежень! Дуже приємний на дотик матеріал корпусу обертової частини.

Хочеш випробувати абсолютно нові відчуття? Тоді це миле морозиво точно для тебе! Ніжний ротатор Sweet Treat від Satisfyer дарує незвичайні тактильні відчуття, не схожі на звичайну вібрацію, ні на вакуум: обертові пелюстки з найм'якішого матеріалу пестить клітор, соски або будь-які інші чутливі зони. Гра з них може стати як збудливою прелюдією, так і основним пригодою: потужний мотор здатний довести тебе до оргазму. І ще одного. І ще — стільки разів, скільки тобі захочеться! Пести себе кінчиками пелюсток, якщо хочеш томливої ніжності, або — реберцями для більш інтенсивних відчуттів і потужних оргазмів.

Satisfyer Lay-On - Sweet Treat — це:

  • неймовірна схожість з цим морозивом — іграшка, яку хочеться купити тільки тому, що вона класна і забавна;
  • 10 програм: 4 ритму обертання і 3 швидкості обертання вліво і вправо;
  • тихий режим роботи: тебе можуть видати тільки твої солодкі стогони;
  • повна водонепроникність: це морозиво не розтане у ванні навіть під час найгарячіших ігор;
  • просте управління двома кнопками;
  • ребристий корпус, який не вислизне з вологих рук.

Крім того, морозиво шикарно упаковується в щільну і яскраву коробку — в такій упаковці цей вібратор стане відмінним подарунком! Жодна, навіть сама досвідчена дівчина, не встоїть перед цією яскравою і ніжною іграшкою, здатної подарувати найсолодші моменти. Кумедний подарунок з легким натяком!

В комплект входить магнітний USB-кабель для зарядки.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Мороженка спінатор Satisfyer Lay-On - Sweet Treat Black/Gold  (м'ята упаковка!!!) , Мороженка спінатор Satisfyer Lay-On - Sweet Treat Black/Gold  (м'ята упаковка!!!) , Мороженка спінатор Satisfyer Lay-On - Sweet Treat Black/Gold  (м'ята упаковка!!!) ,