• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Тримач-руків’я Doc Johnson з кріпленням Vac-U-Lock - Black Handle (м'ята упаковка!!!) ,

Код товара: SO2798-R

Быстрый заказ
Производитель:

Проста і міцна рукоять, яка надійно зафіксує будь-яку сумісну з системою Vac-U-Lock™ насадку: фалоімітатор, стимулятор, ділдо. Ручка не ковзає і щільно лягає у руку. Рекомендуємо придбати рукоять Doc Johnson для системи Vac-U-Lock - Black Handle - те, що потрібно, щоб подвоїти задоволення з партнеркою, пограти наодинці або задовольнити партнера так, як ви цього побажаєте.

Візьміть задоволення, власне і партнера, в свої руки! Вам буде зручно тримати її завдяки ідеальній формі, текстурованій поверхні і широкому обмежувачу, а насадка щільно сяде завдяки системі кріплення Vac-U-Lock ™.

Vac-U-Lock ™ - це перша і єдина у світі запатентована система універсального кріплення, яка пропонує нескінченні можливості для втілення ваших фантазій.

Виготовлено ​​в США з якісного ПВХ, що не містить фталатів.

 

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Тримач-руків’я Doc Johnson з кріпленням Vac-U-Lock - Black Handle (м'ята упаковка!!!) , Тримач-руків’я Doc Johnson з кріпленням Vac-U-Lock - Black Handle (м'ята упаковка!!!) , Тримач-руків’я Doc Johnson з кріпленням Vac-U-Lock - Black Handle (м'ята упаковка!!!) ,